Home / Aktualności / Rocznik 2010 siódmy we Włocławku

Rocznik 2010 siódmy we Włocławku

Ośmiolatkowie prowadzeni przez trenera Jarosława Foksa nie marnują czasu i 11 listopada rozegrali kolejne zawody. Tym razem na obiekcie Anvilu Włocławek skierniewiczanie zanotowali trzy zwycięstwa, remis i porażkę, co pozwoliło wywalczyć wysokie siódme miejsce oraz zdobyć kolejne doświadczenie.

Młodzi piłkarze z rocznika 2010, dzień niepodległości (11.11) spędzali w tym roku na sportowo, uczestnicząc w turnieju zorganizowanym przez Lidera Włocławek. W pierwszej fazie zawodów nasza drużyna spotkała się z rówieśnikami z Kutna, Rypina, Brześcia Kujawskiego, Włocławka oraz Brodnicy. W pięciu spotkaniach, młodzi zawodnicy punktowali trzykrotnie, wygrywając: z Różą Kutno (3:1) i Liderem Włocławek (3:0) oraz remisując z Darem Rypin (1:1). Takie wyniki pozwoliły młodym unitom powalczyć o siódmą lokatę w tabeli. O to miejsce przyszło nam się zmierzyć z UKS-em Lipno. W regulaminowym czasie gry, na tablicy świetlnej mieliśmy wynik 0:0 i zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne. Te lepiej wykonywali skierniewiczanie, którzy wygrali (3:2).

– Turniej ten był bardzo fajnym przeżyciem dla naszych młodych zawodników. Nie co dzień ma się bowiem możliwość rozgrywania spotkań w tak imponującej Hali Mistrzów we Włocławku – powiedział po turnieju opiekun rocznika 2010 – Jarosław Foks. – Hala zrobiła na chłopakach bardzo duże wrażenie. Przede wszystkim mieliśmy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z silnymi przeciwnikami, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

UNIA – Róża Kutno 3:1
UNIA – Dar Rypin 1:1
UNIA – Lokietek Brześć Kujawski 2:3
UNIA – Lider II Włocławek 3:0
UNIA – UKS Gol I Brodnica 0:2
UNIA – UKS Lipno 0:0 (karne 3:2)

Skład: Piotr Rejman, Seweryn Wędrowczyk, Marcel Popek, Lubomir Męcina, Oktawian Rychtelski, Mikołaj Koliński, Nataniel Rychtelski, Michał Rydzon, Tobiasz Borowiec, Michał Sadowski

Tak trzymać! 

sprawdź również

Majmat gra razem z Unią!

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła kolejna lokalna firma – MAJMAT – specjalizująca …