Home / Aktualności / Czas na Puchar! Zapowiedź meczu Jutrzenka Drzewce – Unia!

Czas na Puchar! Zapowiedź meczu Jutrzenka Drzewce – Unia!

Przed nami ostatni mecz w tym roku! W sobotę, 24 listopada na boisku w Lipcach Reymontowskich Jutrzenka Drzewce podejmie skierniewicką Unię w ramach czwartej, ostatniej rundy okręgowego Pucharu Polski!

Choć losowanie par odbyło się we wrześniu, a pzpn wyznaczył datę pierwszego meczy na 3 października, obie drużyny zdecydowały, żeby pucharowe starcie rozegrać po zakończeniu sezonu ligowego. Przypomnijmy, że piłkarze z Drzewiec na co dzień występujący w klasie okręgowej w drodze do finału wyeliminowali Meteor Reczyce (5:0), Macovię Maków (5:3) oraz sensacyjnie czwartoligowe rezerwy Pelikana Łowicz (2:1).

Unia Skierniewice, która w drugiej rundzie pewnie ograła Olimpic Słupię (2:0), a w ramach trzeciej Orła Nieborów (9:0) będzie zdecydowanym faworytem. Boisko zweryfikuje jednak kto awansuje dalej! Przypomnimy, że w październiku w drugiej parze spotkały się ekipy Miedniewiczanki i pierwszej drużyny Pelikana Łowicz. „Popularne „pasiaki” pewnie wygrały 12:1 i zameldowały się w rozgrywkach wojewódzkich.

Pierwszy gwizdek już w najbliższą sobotę (24.11) o godz. 13:00 na boisku sportowym w Lipcach Reymontowskich! Liczymy na wsparcie naszych kibiców! Będzie to bowiem ostatnia szansa, aby zobaczyć naszych piłkarzy w akcji. #WszyscyDoLipiec

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …