Home / Aktualności / OFICJALNIE: Bartek Rakowski odchodzi z UNII!

OFICJALNIE: Bartek Rakowski odchodzi z UNII!

Z drużyną żegna się Bartek Rakowski. „Raku” na wiosnę będzie bronił barw lidera trzeciej ligi – Sokoła Aleksandrów Łódzki. – Wczoraj oficjalnie wszystko sfinalizowano – potwierdza dyrektor sportowy Unii Leszek Koźbiał.

Przypomnijmy, że Bartek trafił do Skierniewic w sierpniu ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W Unii spędził ostatnie pół roku. Obrońcę mogliśmy oglądać w szesnastu kolejkach ligowych, a na placu gry spędził 1423 minuty. Rakowski został wypożyczony do lidera trzeciej ligi do końca sezonu z opcją transferu definitywnego.

– Bartek chciał grać o awans do II ligi, otrzymał propozycję z Aleksandrowa Łódzkiego, nie tworzyliśmy problemów. Życzymy mu powodzenia i dalszego sportowego rozwoju – skomentował na łamach Głosu Skierniewic i Okolicy trener Rafał Smalec.

Życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za owocny czas spędzony w Skierniewicach! Do zobaczenia!

Trzech kontuzjowanych

Z drużyną nie trenują także kontuzjowani: Paweł Czarnecki (zerwane więzadło krzyżowe), Rafał Wach (po operacji więzadeł krzyżowych), Mateusz Nierobisz (zerwane więzadło krzyżowe przednie). „Czarnego” i Wacha powrót na boisko planowany jest w okolicach kwietnia tego roku. Bardziej skomplikowana sytuacja jest w przypadku Mateusza Nierobisza, który cały czas czeka na zabieg. Jego planowany powrót szacuje się na październik bądź nawet listopad.

W tej sytuacji niewykluczone, że zimą i unia poczyni transfery, a sztab szkoleniowy będzie sprawdzał poszczególnych zawodników. – Na pewno będziemy musieli dołączyć do zespołu kilku nowych piłkarzy. Mam nadzieję, że będą one wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem kadry.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …