Home / Aktualności / Zapraszamy na mecz UNIA – Ruch Wysokie Mazowieckie

Zapraszamy na mecz UNIA – Ruch Wysokie Mazowieckie

Przed nami kolejne spotkanie rundy wiosennej trzeciej ligi. Tym razem przed własną publicznością piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Smalca zagrają z broniącym się przed spadkiem Ruchem Wysokie Mazowieckie. 30 marca o godz. 15:00 zapełniamy stadion – WszyscyNaUnie.

Po dwóch zwycięstwach na otwarcie sezonu, kolejno w Legionowie z Legionovią (0:1) oraz w Aleksandrowie Łódzkim z miejscowym Sokołem (0:3), tym razem przed naszymi zawodnikami starcie z teoretycznie słabszym i niżej notowanym rywalem – Ruchem Wysokie Mazowieckie. To jednak piłkarze Ruchu, jesienią cieszyli się z kompletu punktów, wygrywając przed własną publicznością za sprawą Arkadiusza Gajewskiego (1:0). Unia była w tym spotkaniu drużyną lepszą piłkarsko, ale bardzo nieskuteczną. W sobotę trzeba wykorzystać wsparcie trybun, wyrównać rachunki i sięgnąć po kolejne trzy punkty!

Przypomnijmy, że w dwóch pierwszych kolejkach rundy wiosennej przyjezdni zdobyli zaledwie punkt, przegrywając w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią (0:2) oraz remisując z warszawskim Ursusem (1:1). Ogólnie w 19. kolejkach podopieczni trenera Bartosza Jurkowskiego uzbierali zaledwie 18 oczek i zajmują obecnie 16. lokatę w tabeli (strefa spadkowa). Sobotni mecz z pewnością będzie się różnił od dwóch pierwszych starć z Legionovią i Sokołem. Tym razem, defensywnie będą usposobieni piłkarze Ruchu, dla których każda zdobycz punktowa w Skierniewicach, będzie na wagę złota w kontekście walki o utrzymanie.

Tradycyjnie zwracamy się do wszystkich kibiców z prośbą o wspieranie naszej drużyny, która perfekcyjnie rozpoczęła piłkarską wiosnę i na ten moment okupuje pozycję wicelidera tabeli. Historia pisze się na naszych oczach, dlatego liczymy, że w sobotę (30.03) zapełnicie trybuny do ostatniego miejsca i poniesiecie naszych zawodników do trzeciego z rzędu triumfu!

Plan 20. serii gier III ligi grupy I:

30 marca, 15:30 Legionovia Legionowo – Sokół Aleksandrów Łódzki
30 marca, 15:00 Unia Skierniewice – Ruch Wysokie Mazowieckie
30 marca, 15:00 Ursus Warszawa – Broń Radom
31 marca, 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa
31 marca, 12:00 Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz
29 marca, 19:00 Victoria Sulejówek – Olimpia Zambrów
30 marca, 14:00 Mazur Ełk – Sokół Ostróda
30 marca, 15:00 Huragan Morąg – Znicz Biała Piska
31 marca, 17:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS 1926 Łomża

Pierwszy gwizdek o godz. 15:00!

#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …