Home / Aktualności / Po awans do Finału! Zapowiedź meczu z Wartą Działoszyn!

Po awans do Finału! Zapowiedź meczu z Wartą Działoszyn!

Przed nami półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski. 29 maja w Działoszynie, Unia powalczy o awans do wielkiego finału kolejnego z czwartoligową Wartą. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30!

Ostatni raz obie ekipy spotkały się jeszcze na szczeblu czwartej ligi. Wówczas pędząca po awans i mistrzostwo, Unia rozbiła Wartę 4:0 po bramkach, dwóch Kamila Łojszczyka i trafieniach Macieja Wyszogrodzkiego i Kamila Sabiłło. Dziś stawką jest awans do wielkiego finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Przypominamy, że skierniewiczanie w drodze do 1/2 finału rozgrywek pokonali na szczeblu skierniewickim, kolejno Olympic Słupię (2:0), Orła Nieborów (9:0) oraz Jutrzenkę Drzewce (3:0). W fazie wojewódzkiej byli lepsi od rezerw ŁKS-u Łódź wygrywając (2:4).

Piłkarze Warty swoja przygodę w rozgrywkach rozpoczęli zwycięstwami nad MKS-em MOS Zduńska Wola (2:0) oraz Orkanem Buczek (6:2). Następnie rozbili LKS Kwiatkowice (7:2). W fazie wojewódzkiej byli lepsi od RKS-u Radomsko, wygrywając (3:1).

Obie drużyny są niepokonane w tej edycji pucharu. Dla którejś z nich przygoda właśnie dziś się zakończy. Faworytem, rzecz jasna będzie ekipa trenera Rafała Smalca. W drugim meczu rozgrywanym jednocześnie, w Łowiczu miejscowy Pelikan podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego kibicowania naszym zawodnikom w Działoszynie! Po awans do FINAŁU DRUŻYNO! Zaczynamy o godz. 17:30!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …