Home / Aktualności / Wszyscy na Unię! Zapowiedź meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie!

Wszyscy na Unię! Zapowiedź meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie!

Oficjalnie otwieramy trzecioligowy sezon przy ul. Pomologicznej. W sobotę (10.08) do Skierniewic przyjedzie drużyna Ruchu Wysokie Mazowieckie. Pomóżmy naszym piłkarzom sięgnąć po pierwsze ligowe punkty! Obecność obowiązkowa! Startujemy o godz. 17:00!

Obie drużyny będą średnio wspominać pierwszą kolejkę nowego rozdania. Skierniewiczanie po wyrównanym meczu przegrali bowiem z Polonią Warszawa (3:4), a Ruch zremisował
w delegacji ze Zniczem Biała Piska (1:1).

W poprzednich starciach między tymi zespołami, dwukrotnie górą byli goście, którzy pokonali „Unitów” (1:0) u siebie i (2:0) przy ul. Pomologicznej. W tamtych spotkaniach szwankowała przede wszystkim skuteczność. Po meczu przy ul. Konwiktorskiej, wydaje się, że o bramki możemy być spokojni. Szybka, kombinacyjna i co najważniejsze skuteczna gra, dała nam wiele radości w stolicy. Nieco gorzej prezentowała się nasza obrona, która zbyt łatwo dała sobie wbić, aż cztery bramki. To właśnie nad poprawą tego elementu gry, na tygodniu będą pracować zawodnicy i sztab trenerski.

Miejmy jednak nadzieję, że w sobotę obie formacje będą bezbłędne, co przełoży się na pierwsze ligowe punkty w tej rundzie. Tradycyjnie zwracamy się z apelem do kibiców! Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia z wysokości trybun, dlatego obowiązkowo głośno dopingujemy chłopaków przez cały mecz. Mile widziane bębny, wuwuzele i inne kulturalne gadżety, które dodadzą skrzydeł naszym graczom. Zapełnijmy trybuny!

Widzimy się 10 sierpnia o godz. 17:00!
#WszyscyNaUNię

sprawdź również

#KubuśJesteśmyzTobą! Dodatkowy wymiar meczu derbowego z Pelikanem Łowicz!

Zbliża się piłkarskie święto na Stadionie Miejskim. Już 26 kwietnia przy ul. Pomologicznej odbędą się …