Home / Aktualności / Piłkarze Unii Skierniewice wznowili treningi!

Piłkarze Unii Skierniewice wznowili treningi!

Po 12 dniach przerwy piłkarze Unii rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu trzeciej ligi. Presezon potrwa niecały miesiąc. W tym czasie poza zajęciami drużyna rozegra cztery sparingi.

Krótko trwały wakacje dla trenerów i zawodników skierniewickiej Unii! 8 lipca drużyna zameldowała się na pierwszych zajęciach. Brakowało kilku podstawowych piłkarzy, którzy nie wrócili jeszcze z wypoczynku. Na boisku w Sierakowicach Lewych pojawiła się też grupa młodych zawodników, którzy będą testowani w najbliższych dniach, a 11 lipca rozegrają mecz kontrolny, który zweryfikuje, który zasili pierwszy zespół.

Pierwszy tydzień przygotowań zakończy sparing z Pelikanem Łowicz. Mecz odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 lipca o godz. 11:00. Kolejne test mecze odbędą się kolejno w środę, 17 lipca z Błonianką Błonie (godz. 18:00) i w sobotę, 20 lipca z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (godz. 11:00). Przygotowania zakończy starcie z Wartą Sieradz, 27 lipca o godz. 11:00! Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na boisku w Sierakowicach Lewych.

Sparingi Unii Skierniewice na boisku w Sierakowicach Lewych

UNIA – Pelikan Łowicz (13.07) godz. 11:00
UNIA – Błonianka Błonie (17.07) godz. 18:00
UNIA – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (20.07) godz. 11:00
UNIA – Warta Sieradz (27.07) godz. 11:00

Pierwsze spotkanie już 3-4 sierpnia w Warszawie z Polonią!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …