Home / Aktualności / Poczuj mistrzowskie emocje! Unia Skierniewice – Piast Gliwice!

Poczuj mistrzowskie emocje! Unia Skierniewice – Piast Gliwice!

Takiego meczu w historii miasta jeszcze nie było. Już 26 września o godz. 16:00 na Stadion Miejski przy ul. Pomologicznej zawita, świeżo upieczony Mistrz Polski – Piast Gliwice, z którym zmierzymy się w ramach 1/32 Pucharu Polski. Poniżej prezentujemy garść niezbędnych informacji!

Przypomnijmy, że drużyna trenera Rafała Smalca, aby wystąpić na szczeblu centralnym rozgrywek musiała wcześniej wygrać Okręgowy Puchar Polski. Kolejnym wyzwaniem było zwycięstwo w Wojewódzkim Pucharze Polski, gdzie po rzutach karnych skierniewiczanie odprawili Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:3 (k.4:3), a puchar po 17 latach wrócił do Skierniewic. Los chciał, że podczas losowania 1/32 duma Skierniewic trafiła od razu na rywala z Ekstraklasy, którym okazał się mistrz kraju – Piast!

Wejściówki dostępne od 19 września

Oficjalna sprzedaż wystartuje już w najbliższy czwartek (19.09). Wejściówki (30 zł) będą dostępne w klubowej kasie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 14:00 oraz od 18:00 do 20:00. Będzie można je zdobyć również w dniu meczu! W piątek (20.09) wystartuje także sprzedaż internetowa (więcej o tym napiszemy niebawem). Ten sposób dystrybucji będzie też praktykowany od następnej ligowej kolejki.

Dwa rodzaje wejściówek „A” i „B”

Jak informuje zarząd klubu na to spotkanie zostaną przygotowane dwa rodzaje wejściówek. – Na prośbę kibiców Unii i mieszkańców Skierniewic postanowiliśmy ułatwić zorganizowany doping i usadzić wszystkich na starych trybunach. Z myślą o nich przygotowaliśmy wejściówki „B”. Wejściówki „A” będą za to przeznaczone dla kibiców z okolicznych miast, a miejsca będą zlokalizowane na nowych trybunach.

Wejście na sektor B, będzie możliwe od szczytu hali przy „Budowlance, a na „A” od strony parkingu przy starej hali OSiR. Wejście na trybuny obok Restauracji u Kossińskich będzie przeznaczone dla posiadaczy zaproszeń VIP!

W związku z ogromnym zainteresowaniem prosimy o wcześniejsze nabycie wejściówek i przybycie na to widowisko. Bramy będą otwarte na godzinę przed meczem. Dodajmy, że w dniu meczu będzie można kupić szaliki klubowe (30 zł). Prosimy również o założenie żółto-niebieskich koszulek.

Około 2800 kibiców na trybunach

Jeśli wszystkie wejściówki zostaną sprzedane, widowisko obejrzy prawie 2800 widzów. Było to możliwe dzięki uzyskaniu odpowiednich pozwoleń na użytkowanie wszystkich trybun i ciężkiej pracy ośrodka sportu i rekreacji. – Za nami trudne rozmowy i wiele pracy. Udało nam się spełnić określone warunki. Najważniejsze, że obie trybuny będą w pełni dostępne dla kibiców, a my obejrzymy widowisko na najwyższym sportowym poziomie – informuje prezes OSiR Marek Kujawski.

Nie mamy wątpliwości, że będzie to historyczne spotkanie, w którym Unia, niesiona dopingiem własnych kibiców, miejmy nadzieje zaprezentuje się z jak najlepszej strony w starciu z Mistrzem Polski. Mecz odbędzie się 26 września o godz. 16:00!
Poczuj mistrzowskie emocje!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …