Home / Aktualności / Pogoń Zduńska Wola kolejnym sparingowym rywalem Unii!

Pogoń Zduńska Wola kolejnym sparingowym rywalem Unii!

Przed drużyną trenera Rafała Smalca kolejny zimowy sprawdzian. W środę (5.02) na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej Unia podejmie Pogoń Zduńską Wolę w ramach przygotowań do rundy wiosennej III ligi. Pierwszy gwizdek o godz. 18:00!

Za nami pierwszy miesiąc przygotowań do nowego sezonu. W tym czasie oprócz zajęć wewnętrznych drużyna zdążyła rozegrać dwa pierwsze mecze kontrolne z: MKS Piaseczno (0:0) i Legionovią Legionowo (1:4). – Etos pracy jest widoczny, miło się patrzy jak chłopaki trenują. Jeszcze wiele rzeczy jest do poprawy, ale wiosną chcemy się zaprezentować się z jak najlepszej strony – podsumował półmetek przygotowań szkoleniowiec Unitów Rafał Smalec.

Do inauguracji piłkarskiej wiosny pozostał już niecały miesiąc. W tym czasie drużyna rozegra jeszcze pięć spotkań kontrolnych. Pierwszy już w najbliższą środę, 5 lutego na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej. Rywalem będzie czwartoligowa Pogoń Zduńska Wola. Kolejne zostaną rozegrane na wyjeździe 8 lutego z Pilicą Białobrzegi i 15 lutego z Górnikiem Konin oraz u siebie: 22 lutego z KS Kutno i 29 lutego z Victorią Sulejówek.

Przypomnijmy, że z drużyną pożegnał się Mikołaj Smyłek, który przeniósł się do drugoligowej Pogoni Siedlce. Na wypożyczenie udał się za to środkowy napastnik Maciej Nalej, a klub rozwiązał kontrakt z Mateuszem Wodzyńskim. Drużyna cały czas testuje nowych zawodników, którzy wiosną mieliby zasilić zespół.  Jeśli pojawią się oficjalne informacje, będziemy je przekazywać
za pośrednictwem naszych kanałów.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …