Home / Aktualności / OFICJALNIE! Unia i Widok łączą siły!

OFICJALNIE! Unia i Widok łączą siły!

Szanowni Państwo, drodzy Kibice, Zawodnicy, Skierniewiczanie. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że oba skierniewickie kluby: Unia oraz Widok postanowiły połączyć swoje siły i rozpocząć pełną współpracę!

To niewątpliwie historyczny moment dla skierniewickiego środowiska sportowego oraz piłki nożnej w mieście, również naszym regionie. Trwające kilka tygodni rozmowy, wiele spotkań i ustaleń pozwoliło na wypracowanie porozumienia, dzięki którym będziemy wspólnie budować nową jakość zarówno w szkolenie dzieci i młodzieży jak i w piłce seniorskiej.

Szczegóły ustaleń, zaprezentujemy Państwu na spotkaniu informacyjnym, na które serdecznie zapraszamy Kibiców, Rodziców, Zawodników obu klubów, a także wszystkich Sympatyków piłki nożnej. Spotkanie odbędzie się w czwartek 20.02. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej OSIR w Skierniewicach przy ul. Pomologicznej 8. Gościem spotkania będzie Prezydent Miasta Skierniewice Pan Krzysztof Jażdżyk.

sprawdź również

Oficjalnie! Aghvan Papikyan zawodnikiem Unii!

Kolejne wzmocnienie linii ofensywnej stało się faktem. Do drużyny dołączył Aghvan Papikyan. 29-letni pomocnik pochodzący z …