Home / Aktualności / Niedzielski i Parobczyk oficjalnie w nowych klubach!

Niedzielski i Parobczyk oficjalnie w nowych klubach!

Konrad Niedzielski od nowego sezonu będzie bronił barw beniaminka za Radomska. Rafał Parobczyk zasilił szeregi warszawskiej Polonii.

Nowy sezon coraz bliżej. Pewnym jest, że drużyna prowadzona przez trenera Rafała Smalca rozpocznie rozgrywki 2020/21 w nieco innym składzie. Z klubem pożegnał się już Dawid Przezak, który zasilił ekipę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Pod koniec czerwca Skierniewice opuścili dwaj kolejni piłkarze: Konrad Niedzielski i Rafał Parobczyk. Zapytaliśmy naszych byłych już zawodników, jak będą wspominać swoją przygodę w klubie.

Na pewno te dwa lata spędzone w Unii będę wspominał bardzo dobrze – opowiada Konrad Niedzielski. – Od samego początku czułem się bardzo dobrze w klubie, a wszystko dzięki przyjaznej i rodzinnej atmosferze, od prezesów przez cały sztab szkoleniowy, po chłopaków z szatni. Zawsze będę bardzo pozytywnie i w samych superlatywach wspominał wszystkich ludzi związanych z Unia.

Robiłem wszystko co tylko mogłem aby godnie reprezentować klub na boisku jak i poza nim. Pomimo ciężkiej kontuzji, której doznałem będąc w klubie,osoba trenera, jak i chłopaków z szatni spowodowały że czułem się cały czas potrzebny i to dodawało mi więcej sił aby szybko wrócić do pełnej dyspozycji. Nigdy nie miałem przyjemności współpracować z takim profesjonalistą jakim jest trener Smalec. Głównie dziękuje,za to jak szlifował moje umiejętności boiskowe, jak i również relacje poza boiskiem.

– Życzę Unii jak najlepszych wyników sportowych w przyszłym sezonie i do zobaczenia na zielonej murawie. Dziękuje i przepraszam za to co złe – zakończył Niedzielski.

W podobnym tonie, o klubie wypowiedział się również Rafał Parobczyk, który trafił do aspirującej o najwyższe cele Polonii Warszawa.

– Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować kolegom z zespołu, sztabowi oraz prezesom Unii za atmosferę jaką tworzą w tym Klubie. Od pierwszego dnia przyjęli mnie naprawdę ciepło i dbali bym czuł się tu jak w domu. Opuszczam Unię ze świetnymi wspomnieniami i dużym sentymentem do Klubu.

Żałuję też bardzo, że sezon został przedwcześnie zakończony. Po pierwsze dlatego, że każda sekunda spędzona z tymi chłopakami na boisku była ogromną radością, a po drugie dlatego, że wiem, iż potencjał tej drużyny był dużo większy niż wskazuje na to ligowa tabela. Jestem pewny, że pokazalibyśmy to w rundzie wiosennej. Mam nadzieję, że Unia udowodni to w kolejnym sezonie.

– Dziękuję też kibicom i jednocześnie zachęcam wszystkich Skierniewiczan do licznego stawiennictwa na meczach Waszego Klubu.

Na ten moment drużynę oficjalnie zasilił jedynie Jakub Jasiński (Widzew Łódź). Niewykluczone, że na dniach poznamy nazwiska kolejnych zawodników.

Panowie życzymy powodzenia i dziękujemy za wszystko!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …