Home / Aktualności / Oficjalnie! Robert Kowalczyk w Unii Skierniewice!

Oficjalnie! Robert Kowalczyk w Unii Skierniewice!

Robert Kowalczyk to doświadczony napastnik, który w swojej karierze występował już w 11 klubach, a ostatnio w: Liderze Włocławek, Pelikanie Łowicz, Sokole Aleksandrów Łódzki czy Widzewie Łódź. Teraz zasili drużynę ze Skierniewic.

30-latek swoją przygodę rozpoczął w sezonie 2007-2008 w barwach łódzkiego Widzewa. W Łodzi spędził trzy lata. W kolejnych sezonach występował kolejno w: Turze Turek, Warcie Sieradz, MKS-ie Kutno, Zawiszy Rzgów, Broni Radom, Pilicy Białobrzegi, Zjednoczonych Stryków, Pelikanie Łowicz i Sokole Aleksandrów Łódzki. Ostatnie lata bronił barw łowickiego Pelikana i Lidera Włocławek. Teraz czas na Unię Skierniewice.

– Cieszę się, że mogłem dołączyć do Unii. Dla mnie będzie to krok naprzód – powiedział po podpisaniu kontraktu Kowalczyk. – Szatnia przywitała mnie bardzo dobrze, tym bardziej, że z kilkoma chłopakami już wcześniej miałem styczność, m.in. Konradem Kowalczykiem czy Mateuszem Stępniem. Nowy nabytek Unii wypowiedział się też o trenerze Smalcu oraz celach jakie przed sobą stawia. – Najważniejsze są dla mnie cele drużynowe. Chcę mieć jak najlepszy wkład w końcowe sukcesy w nadchodzącym sezonie. Trener Smalec? Dał się poznać jako bardzo wymagający i wszystko widzący. Ma wyczucie smaku jeśli chodzi o żarty, ciekawi mnie jak będą wyglądały kolejne tygodnie naszej współpracy.

Robert to czwarty transfer w tegorocznym oknie transferowym. Wcześniej kontrakty podpisali Jakub Jasiński, Damian Makuch i Hubert Berłowski.

Robert! Niech po Twoich strzałach piłka zawsze trafia do siatki! Witaj w drużynie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …