Home / Aktualności / Michał Wrzesiński żegna się z Unią Skierniewice!

Michał Wrzesiński żegna się z Unią Skierniewice!

Michał Wrzesiński po roku spędzonym w Skierniewicach przenosi się do Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

30 – letni zawodnik spędził w Skierniewicach ostatni rok. Rozegrał w sumie 19 oficjalnych spotkań i zdobył 6 bramek. Dawał drużynie wiele, nie tylko na boisku, ale również poza nim. Dbał o dobra atmosferę w szatni. Był głównym „gamerem” projektu „Wirtualny Mecz”. Dał się poznać jako osoba ambitna, wesoła, stawiająca na swoim. Innymi słowy profesjonalista na boisku i poza nim. Zapytaliśmy naszego byłego już pomocnika, jak będzie wspominał swoją przygodę w klubie.

– Na pewno bardzo dobrze, ponieważ poznałem tu wielu fajnych ludzi i udało się stworzyć bardzo dobrą drużynę. Gdyby nie pandemia, uważam ze nasze wyniki byłyby dużo lepsze niż w pierwszej rundzie.

– W klubie czułem się świetnie, panowała wesoła atmosfera dlatego trochę żal zmieniać barwy klubowe. Ale tak już w tym sporcie jest. Dzisiaj jesteśmy tu, a jutro w innym miejscu.
Na pewno największym wydarzeniem była gra z Mistrzem Polski w pucharze – Piastem Gliwice. Miłe przeżycie i dobre doświadczenie.

Na koniec podziękował całej społeczności i nie wykluczył szybkiego powrotu do Skierniewic. – Dziękuję całemu klubowi za ten czas. Czułem się tutaj jak w domu, dlatego w wolnym czasie na pewno przyjadę na jakiś mecz. Życzę powodzenia i dużo sukcesów. Nie mówię „żegnam” lecz „do zobaczenia.

„Wrzesiu” to kolejny zawodnik, który zmienił barwy przed nową kampanią 2020/21. Przypomnijmy, że wcześniej Skierniewice opuścili kolejno: Rafał Parobczyk (Polonia Warszawa), Dawid Przezak (Sokół Aleksandrów Łódzki) i Konrad Niedzielski (RKS Radomsko). Do Skierniewic trafili za to: Damian Makuch (Lech Poznań), Piotr Kłąb (z Cracovia Kraków), Jakub Jasiński (Widzew Łódź), Hubert Berłowski (Orkan Buczek) i Robert Kowalczyk (Lider Włocławek).

Michał dziękujemy za każdą chwilę spędzoną w naszym klubie! Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i realizacji planów prywatnych i zawodowych! Do zobaczenia!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …