Home / Aktualności / Poczuj mistrzowskie emocje! Unia Skierniewice – Widzew Łódź

Poczuj mistrzowskie emocje! Unia Skierniewice – Widzew Łódź

Szykuje się wielkie piłkarskie święto. 15 sierpnia na Stadion Miejski przy ul. Pomologicznej zawita pierwszy zespół Widzewa Łódź. Łodzianie będą rywalem Unii Skierniewice w ramach 1/32 Pucharu Polski. Początek spotkania o godz. 16:00.

Piękny pucharowy sen Unii Skierniewice trwa w najlepsze. Po ubiegłorocznej przygodzie pucharowej z mistrzem Polski – Piastem Gliwice, nikt nie spodziewał się że niespełna rok później przy ul. Pomologicznej będziemy gościć kolejną piłkarską markę. A jednak. Dzięki zwycięstwu w okręgowym pucharze Polski, a następnie triumfie na szczeblu wojewódzkim (wygrana w finale z Pelikanem Łowicz (3:2), drużyna prowadzona przez trenera Rafała Smalca ponownie zameldowała się na szczeblu ogólnopolskim. Teraz w ramach 1/32 pucharu będzie podejmować, czterokrotnego Mistrza Polski – dziś ekipę pierwszoligowego Widzewa Łódź. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej ze Skierniewic i Okolic.

Informacja o wejściówkach [AKTUALIZACJA]

Wejściówki będzie można nabyć wyłącznie online poprzez stronę internetową klubu https://uniaskierniewice.pl/. Sprzedaż zostanie uruchomiona w najbliższą środę, 12 sierpnia o godzinie 12:00 i zostanie zakończona w sobotę, 15 sierpnia o godzinie 15:00 (1 godzina przed meczem). Ze względu na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku sprzedaż wejściówek w siedzibie klubu nie będzie możliwa. Z uwagi na panującą epidemię liczba wejściówek będzie ograniczona.

Z tego też względu stadion zostanie podzielony na trzy strefy: Sektor A (nowa trybuna z krzesełkami), Sektor B (stare trybuny od strony hali) i Sektor C (stare trybuny za stanowiskiem speakera). – Na wejściu będą dostępne płyny do dezynfekcji. Kibiców prosimy o zabranie maseczek i zachowanie odpowiednich odległości na trybunach. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich – informuje Leszek Koźbiał,dyrektor sportowy klubu.

Wejście na sektor B i C, będzie możliwe od szczytu hali przy „Budowlance, a na „A” od strony parkingu przy starej hali OSiR. Wejście na trybuny obok Restauracji u Kossińskich będzie przeznaczone dla posiadaczy zaproszeń VIP! Wejściówka (30zł). Wejściówka VIP z cateringiem (100 zł) m. Do kosztu wejściówek doliczona zostanie prowizja dla operatora płatności wynosząca 1,03 zł za każdą wejściówkę. Szczegółowy plan stadionu na mapie.

Akredytacje!

Naturalnie na widowisko zapraszamy dziennikarzy sportowych, co ważne reprezentujących konkretne redakcje! Wnioski akredytacyjne prosimy wysyłać na adres biuro@uniaskierniewice.pl W związku z zagrożeniem epidemiologicznym rozpatrywane będą tylko te nadesłane z redakcji z województwa łódzkiego!

Nie mamy wątpliwości, że będzie to kolejne historyczne spotkanie, w którym Unia, niesiona dopingiem własnych kibiców, miejmy nadzieje zaprezentuje się z jak najlepszej strony w starciu z łódzkim Widzewem. Mecz odbędzie się 15 sierpnia o godz. 16:00!
Mecz będzie transmitowany na żywo również w internecie.
Poczuj mistrzowskie emocje!
Po awans drużyno!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …