Home / Aktualności / Maciej Wilanowski na kolejne dwa lata!

Maciej Wilanowski na kolejne dwa lata!

Kolejne doskonałe wieści docierają do nas z klubowej szatni. Środkowy pomocnik, Maciej Wilanowski postanowił kontynuować swoją karierę w Skierniewicach i podpisał kontrakt na kolejne dwa lata!

Do tej pory urodzony w Sochaczewie piłkarz spędził na boiskach trzeciej ligi 2718 minut, występując w 66 spotkaniach, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. Podczas pobytu w Skierniewicach dał się poznać jako bardzo kreatywny, błyskotliwy i nieszablonowy zawodnik, którego podania wielokrotnie otwierały drogę do bramki. Maciej Wilanowski obok Kamila Waśniowskiego i kapitana Konrada Kowalczyka, będzie zatem rządził środkiem pola w nadchodzącym sezonie.

Warto dodać, że 24 – latek zanim trafił do Skierniewic (2020 rok) rozegrał trzy sezony przy ul. Konwiktorskiej w barwach Polonii Warszawa. Wcześniej reprezentował też Legionovię Legionowo i Pogoń Grodzisk Mazowiecki. W swoim piłkarskim dorobku ma też juniorskie występy w barwach „Czarnych Koszul” oraz Unii Boryszew, gdzie rozpoczynał swoją piłkarską przygodą.

To kolejny zawodnik po Hubercie Berłowskim, któremu kończył się kontrakt i który zdecydował się kontynuować swoją przygodę z piłką w Unii Skierniewice. Wcześniej informowaliśmy również o nowych nabytkach. Oficjalnie zaprezentowani zostali już obrońcy: Bartek Broniarek i Ignacy Ogłoziński oraz bramkarz Mateusz Wlazłowski.

Jak słyszymy w klubie to jednak nie koniec! Kolejne informacje poznamy niebawem!
Wilan! Życzymy samych sukcesów!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …