Home / Aktualności / OFICJALNIE! Andrzej Krajewski zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Andrzej Krajewski zawodnikiem Unii!

Piąte wzmocnienie skierniewickiej Unii. Od nowego sezonu klub będzie reprezentował Andrzej Krajewski. 25-letni obrońca, były zawodnik Pogoni Grodzisk Mazowiecki, podpisał z Unią dwuletni kontrakt. 

Krajewski w ostatnim sezonie wywalczył mistrzostwo trzeciej ligi wspólnie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. W Grodzisku spędził, aż siedem sezonów, przebywając od kampanii 2015/2016. Na boiskach trzecioligowych rozegrał 36. oficjalnych spotkań (1928 minut). Wcześniej 25 – latek przez chwilę bronił barw Pilicy Białobrzegi. Zaczynał w Polonii Warszawa, której jest wychowankiem. O celach, wyborze Skierniewic oraz przywitaniu przez szatnię – o tym wszystkim opowiedział Krajewski, chwilę po parafowaniu kontraktu.

– Chciałbym przede wszystkim pomóc Unii w osiągnięciu jak najwyższego miejsca w lidze. Chcę dołożyć do wyniku swoją cegiełkę, mieć liczby i satysfakcję z dobrego poziomu na boisku.

– Szatnia przyjęła mnie bardzo pozytywnie. Jestem tu zaledwie tydzień, a już otrzymałem mnóstwo wsparcia od chłopaków z drużyny, trenera i całego zarządu. Nie spodziewałem się tak miłego przyjęcia.

–  Wybrałem Unie głównie dlatego, że od pewnego czasu prezentuje wysoki poziom sportowy. Dodatkowo zespół od lat gra w ciekawym ustawieniu, więc traktuję to jako pewnego rodzaju wyzwanie. Jak się okazało, za poziomem sportowym stoi wysoki poziom organizacyjny więc to wszystko razem złożyło się na mój wybór.

To już kolejny transfer w trakcie letniego okienka transferowego. Wcześniej do zespołu dołączyli m. in.:Kamil Sabiłło, Ignacy Ogłoziński, Mateusz Wlazłowski i Bartek Broniarek. Swoje kontrakty o kolejne dwa lata przedłużyli za to: Mateusz Stępień, Hubert Berłowski i Maciej Wilanowski. Niewykluczone, że to nie ostatnie słowo, a przy ul. Pomologicznej zobaczymy jeszcze nowe nazwiska tego lata!

Andrzej! Witamy na pokładzie! 

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …