Home / Aktualności / Sztab szkoleniowy Unii w komplecie

Sztab szkoleniowy Unii w komplecie

Trener Piotr Kocęba skompletował zespół ludzi, z którym będzie współpracował przy nowym projekcie w trakcie sezonu 2021/2022.  Asystentem zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został Damian Kuligowski, trenerem bramkarzy Marcin Kaliszek, kierownikiem drużyny Jacek Krulik, a fizjoterapeutką Marta Kiepura. 

Najbliższy współpracownik, asystent trenera to były trener Mazovii Rawa Mazowiecka. – Damian jest bardzo nastawiony na piłkę nożną. Swoją pracą i zaangażowaniem będzie z pewnością chciał pokazać, że to miejsce mu się należy. Wiedzą i merytoryką, jak najbardziej pasuje do naszej układanki. Myślę, że będzie takim bardzo cennym uzupełnieniem tego sztabu. Wiem, że będę mógł na niego liczyć w każdej kwestii – ocenił Piotr Kocęba.

Trenerem bramkarzy został Marcin Kaliszek, doświadczony trener i zawodnik Widoku Skierniewice. – Doświadczony człowiek, o bardzo bardzo dużej wiedzy merytorycznej, profesjonalista od umiejętności bramkarskich i przygotowania motorycznego. Z Marcinem w zespole jestem spokojny o naszych bramkarzy – skomentował  trener Kocęba. 

Kierownikiem bez zmian pozostanie Jacek Krulik. W zespole pozostanie fizjoterapeutka Marta Kiepura. – Cieszę się, że zostają z nami Marta Kiepura, najlepsza fizjoterapeutka na świecie i Jacek Krulik najlepszy kierownik na świecie. 

Pierwszy sprawdzian w tym składzie wypadł na plus. W sobotę, skierniewiczanie w swoim pierwszym sparingu pokonali przy ul. Pomologicznej, drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki (2:1). Co ważne, na boisku przebywało wielu nowych i testowanych piłkarzy.  Kolejny sprawdzian w środę, ze Zrywem Wygoda.


Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za nowy sztab trenerski. 

sprawdź również

PKP Cargo nowym partnerem Unii Skierniewice!

PKP Cargo został oficjalnie partnerem Unia Skierniewice. Lider kolejowych przewozów towarowych w Polsce i Unii …