Home / Aktualności / OFICJALNIE! Bartosz Winkler zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Bartosz Winkler zawodnikiem Unii!

Przez najbliższe dwa lata Bartosz Winkler, były obrońca AKS SMS Łódź będzie zawodnikiem Unii Skierniewice. 18- latek w ostatnim czasie bronił barw RKS-u Radomsko i Lidera Włocławek.

Gorące lato transferowe trwa dalej. Unia Skierniewice pozyskała kolejnego młodego zawodnika. Przez dwa najbliższe sezony przy ul. Pomologicznej będziemy oglądać Bartosza Winklera, utalentowanego obrońcę, który w minionym sezonie występował w Radomsku. – Swoją przygodę z piłką rozpocząłem w Omedze Kleszczów. Następnie przeprowadziłem się do Łodzi i grałem w szkółce AKS SMS Łódź. W między czasie byłem wypożyczony do Lidera Włocławek i RKS-u Radomsko. Potem odezwała się Unia – opowiada osiemnastolatek.

Do Skierniewic przekonała mnie przede wszystkim miła atmosfera w klubie. Bardzo dobrze czułem się w szatni. Bardzo miło przyjął mnie sztab trenerski i prezesi. Fajnie to wyglądało na treningach. Drużyna bardzo dobrze prezentowała się w sparingach. Myślę, że te wszystkie składowe to recepta na sukces i dobrze pójdzie nam w tym sezonie – ocenił po podpisaniu kontaktu Winkler.

Bartek! Witamy na pokładzie! 

______________________________________
Przypomnijmy, że to dziewiąty transfer tego lata. Wcześniej do zespołu dołączyli m. in.: napastnik: Kamil Sabiłło, obrońcy: Ignacy OgłozińskiAndrzej Krajewski, Oskar Szczodry i Bartek Broniarek, pomocnik Damian Pryć, bramkarze: Mateusz Wlazłowski i Rafał Grocholski.

Swoje kontrakty o kolejne dwa lata przedłużyli za to: Mateusz Stępień, Hubert Berłowski, Maciej Wilanowski i Krzysztof Wojciechowski. W zespole zostały też młode wilki: Damian Makuch, Jakub Pawelec, Jakub Jasiński, Piotr Kłąb. W zespole pozostanie również bramkarz Kacper Skrzypek.

Z klubu odeszli za to : Rafał Smalec, Michał Brudnicki, Marcin Pieńkowski– Polonia Warszawa, Dawid Dzięgielewski– Legia II Warszawa, Adrian Dudziński – Motor Lubin. Przy ul. Pomologicznej nie zobaczymy też: Roberta Kowalczyka, Vlada Kudryavtseva, czy Kacpra Skrzypka. Skierniewice opuści też Kacper Karasek, który podpisał kontrakt z łódzkim Widzewem. Niespodziewanie z występu w klubie zrezygnował Kamil Łojszczyk, który mimo wcześniejszych zapewnień pozostania w klubie, ostatecznie wybrał Pelikan Łowicz. Paweł Czarnecki spróbuje swoich sił w warszawskim Ursusie.

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …