Home / Aktualności / OFICJALNIE! Miłosz Nowak zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Miłosz Nowak zawodnikiem Unii!

Dziesiąty transfer stał się faktem. Do drużyny oficjalnie dołączył wychowanek GKS-u Bełchatów, środkowy pomocnik Miłosz Nowak. 20-latek związał się z klubem dwuletnim kontraktem. 

Ostatnie dwa sezony piłkarz spędził w trzecioligowym Górniku Konin. – Wydaje mi się, że ostatni sezon w Koninie był bardzo dobry w moim wykonaniu. Mimo, że drużyna ostatecznie spadła szczebel niżej, ja nabrałem cennego doświadczenia, które mam nadzieje zaprezentuje i pomoże mi w Skierniewicach – powiedział nowy zawodnik Unii.

Przypomnijmy, że wcześniej Miłosz przez 9 kolejnych sezonów bronił barw GKS-u Bełchatów, gdzie występował w drużynach juniorskich i seniorskich. Nowy nabytek będzie występował na pozycji 6-8 w środku pola. – Na pewno będzie duża rywalizacja, ale będę na to gotowy. Mam nadzieję, że złapię jak najwięcej minut i zadowolę kibiców swoją grą – zapowiada Nowak.

Zapytaliśmy Miłosza dlaczego wybrał Skierniewice jako swój kolejny przystanek oraz jakie cele stawia sobie na najbliższy sezon.
Dlaczego Unia Skierniewice? Drużyna od lat ma jasno postawiony cel i poukładany zespół, z sukcesami w pucharze Polski. Nikt nie jest tu z przypadku. No i to jest taki motor napędowy dla mnie, aby pójść w tym kierunku. To bardzo dobre miejsce do rozwoju dla piłkarzy. 

– Cel na najbliższe dwa lata? Czas pokaże. Chcę się rozwijać. Jestem młodym chłopakiem. Chcę osiągnąć jak najwięcej. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony, zdobywać bramki, asysty, grać jak najwięcej i to co najważniejsze, wygrywać i cieszyć się razem z drużyną.

Miłosz! Witamy w DRUŻYNIE! 
Powodzenia! 

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …