Home / Aktualności / Młoda Unia w lidze wojewódzkiej

Młoda Unia w lidze wojewódzkiej

Drużyna trenera Mateusza Kiczuła po zwycięstwie (1:0) nad Akademią Sportu Sulmierzyce zdobyła awans do II ligi wojewódzkiej. Pierwszy mecz barażowy zakończył się remisem (1:1).

Unia zagrała w składzie: Rudnicka, Terlecki, Szulej, Dymecki, Walendzik, Maszkowski, Kuś, Uczciwek, Piwosz, Stefaniak, Rogoziński, Selenta, Dębski. Warto dodać, że drużyna, by zagrać w barażu zajęła I miejsce w lidze okręgowej, gdzie wyprzedziła wymagających przeciwników m. in. Widok Skierniewice, Mazovię Rawa Mazowiecka, czy Pelikana Łowicz.

Spotkania barażowe były bardzo wyrównane. O końcowym triumfie zadecydowała przede wszystkim ogromna wola walki, wiara w zwycięstwo i determinacja w wykonywaniu nakreślonych założeń. Promocji na szczebel wojewódzki nie traktujemy jako szczyt Naszych możliwości, wręcz przeciwnie, mamy w planach wzmocnienia drużyny, podnoszenie jakości szkolenia i współzawodnictwa. Chcemy pokazać, że w Unii również jest utalentowana młodzież i środowisko do rozwoju. Zapraszamy chętnych zawodników do spróbowania swoich sił w szeregach Akademii – skomentował szkoleniowiec Unii Mateusz Kiczuł.

Gratulacje!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …