Home / Aktualności / Podsumowanie weekendu w piłkarskiej akademii (12-13 lutego)

Podsumowanie weekendu w piłkarskiej akademii (12-13 lutego)

W ostatnim czasie młode drużyny Unii Skierniewice szlifowały formę na boiskach w Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej. Na placu gry oglądaliśmy zawodników z roczników 2010, 2011 i 2012.

Unia Skierniewice to nie tylko drużyny seniorskie. Od kilku lat młodzi zawodnicy szkolą się pod okiem najlepszych w naszej piłkarskiej akademii. Przygotowaliśmy podsumowanie weekendowych występów piłkarzy, którzy coraz śmielej prezentują umiejętności piłkarskie.

13 lutego swoje sparingi rozegrały drużyny z roczników 2011 i 2010. Pierwsi z nich mierzyli się na sztucznej murawie przy ul. Pomologicznej z Łódzką Akademią Futbolu. Swój kolejny mecz kontrolny rozegrała też Unia 2010. Intensywną niedzielę mają za sobą również dziesięciolatkowie, którzy pograli piłkę ze starszymi kolegami z Mazovii Rawa Mazowiecka. Piętnastu Unitów przez dwie godziny rywalizowało na dwóch boiskach w ciągłej grze. Każdy piłkarz sprawdził się na różnych pozycjach od obrony, przez atak po bramkarza, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Wszystkie grupy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Przed nami zimowe ferie. Ładujemy baterie i za dwa tygodnie wracamy do treningów.

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …