Home / Aktualności / Zróbmy piłkarskie święto! Wszyscy na Derby za darmo!

Zróbmy piłkarskie święto! Wszyscy na Derby za darmo!

Przed nami jedno z najważniejszych spotkań w sezonie, piłkarskie derby regionu. Z tej okazji zarząd i piłkarze klubu przygotowali wyjątkową niespodziankę dla wszystkich fanów Unii. Na niedzielne (22.05) starcie z Pelikanem Łowicz, każdy kibic skierniewiczan wejdzie na trybuny za darmo. Pierwszy gwizdek o godz. 16:00! 

Trwająca kampania trzecioligowa pomału zbliża się do końca. Do rozegrania pozostało zaledwie pięć spotkań kolejno z: Pelikanem Łowicz, ŁKS-em II Łódź, GKS-em Wikielec, Legionovią Legionowo czy Wissą Szczuczyn. Pierwsze z nich obejrzymy całkowicie za darmo. Zarząd i piłkarze klubu ze Skierniewic przygotowali bowiem niespodziankę dla swoich kibiców.  Wiemy jak ważne dla każdego fana Unii są derby z Pelikanem, dlatego przygotowaliśmy darmowe wejściówki dla wszystkich na to wydarzenie. Zapełnijmy stadion w niedzielne popołudnie. Stwórzmy wspólnie piłkarskie święto przy ul. Pomologicznej – zachęca Sebastian Pazurek z zarządu klubu. – W ten symboliczny sposób chcemy podziękować naszym Kibicom za wsparcie przez cały sezon – dodaje.

Niedzielny mecz będzie jednym z ostatnich starć Unii przed własną publicznością w sezonie 2021/2022. Obecnie podopieczni trenera Piotra Kocęby zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli. Pelikan cały czas nie jest pewny utrzymania, plasując się niedaleko strefy spadkowej, na 12 pozycji. Pojedynki derbowe mają bogatą historię. Warto dodać, że od powrotu Unii do rozgrywek trzeciej ligi, obie ekipy mierzyły się sześciokrotnie, pięciokrotnie w lidze, raz w Finale Pucharu Polski. Za każdym razem lepsza była Unia.

Zapowiada się pasjonujące widowisko. Liczymy na komplet na trybunach i trzy oczka dla gospodarzy! Przekażcie zaproszenie dalej! Spędźmy razem niedzielne popołudnie w atmosferze piłkarskiego święta! 


#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …