Home / Aktualności / OFICJALNIE! Filip Zając zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Filip Zając zawodnikiem Unii!

Kolejna nowa twarz w zespole prowadzonym przez trenera Dawida Kroczka. Od nowego sezonu w drużynie Unii będziemy oglądać środkowego obrońcę Filipa Zająca, który wraca do Skierniewic po znakomitych występach w Akademii Widzewa Łódź.

17- letni zawodnik swoją karierę zaczynał w drużynie MLKS Widoku Skierniewice. Po znakomitych występach trafił do Akademii Widzewa Łódź, gdzie był podstawowym zawodnikiem w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17. – Jestem bardzo zadowolony z transferu do Unii, gdzie będę mógł reprezentować moje rodzinne miasto. Uważam, że klub to bardzo dobre miejsce dla mojego dalszego rozwoju. Moim celem jest zdobywanie cennego doświadczenia w piłce seniorskiej i pomoc drużynie w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów – powiedział krótko po podpisaniu kontraktu młody obrońca.

Warto dodać, że to już ósmy piłkarz, który związał się ze skierniewicka Unią. Wcześniej umowy podpisali: Paweł Czarnecki, Adrian Dudziński, Maksym Rosiński, Bartłomiej Maćczak, Jakub Bartosiński, Jakub Paciorek i Damian Mosiejko. W weekend poznamy nazwisko nowego bramkarza.


Filip! Witamy w drużynie! 

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …