Home / Aktualności / OFICJALNIE! Filip Becht zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Filip Becht zawodnikiem Unii!

Wychowanek Widzewa Łódź, były zawodnik Hutnika Kraków, 20- letni lewy pomocnik, Filip Becht to kolejny nowy zawodnik ,który będzie reprezentował barwy Unii w sezonie 2022/2023.

Ten młody i utalentowany zawodnik z powodzeniem może występować na pozycjach lewego pomocnika i lewego obrońcy. Piłkarz swoją przygodę z piłką zaczynał w drużynie U19 łódzkiego Widzewa w sezonie 2018/2019. Rok później trafił do klubowych rezerw, a następnie do pierwszej drużyny. Z RTS był związany aż do sezonu 2021/2022. 28 stycznia 2022 przeniósł się do Hutnika Kraków, gdzie spędził ostatni sezon.

Mimo młodego wieku pomocnik rozegrał już 32 spotkania na poziomach pierwszej (19 spotkań – 999 minut) i drugiej ligi ( 12 spotkań – 747 minut). W swoim piłkarskim CV, ma również występ w Pucharze Polski.

– Cieszę się, że dołączyłem w szeregi Unii Skierniewice. Moim celem jest pomóc w jak największym stopniu drużynie, by osiągnąć jak najwyższe miejsce na koniec sezonu. Szatnia przywitała mnie dobrze, a atmosfera sprzyja osiąganiu fajnych wyników. O trenerze Kroczku słyszałem same dobre opinie, wiec jestem zadowolony, że będę mógł się rozwijać pod jego okiem – powiedział po parafowaniu kontraktu Becht.

Filip! Witamy w drużynie!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …