Home / Aktualności / Białystok zdobyty! Unia wygrywa z rezerwami Jagiellonii!

Białystok zdobyty! Unia wygrywa z rezerwami Jagiellonii!

Trzecie zwycięstwo w tym sezonie stało się faktem. 3 września piłkarze Unii zanotowali skromne zwycięstwo na Podlasiu, pokonując rezerwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok (1:0). Jedyną bramkę zdobył niezawodny Kamil Sabiłło.

Spotkanie zdecydowanie lepiej ułożyło się dla Unii. Już po kwadransie doskonałą okazję wykorzystał Kamil Sabiłło. Skierniewiczanie chcieli pójść za ciosem, ale bardzo dobrze w bramce spisywał się goalkeeper gospodarzy. Mimo kilku sytuacji z jednej i drugiej strony, do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej odsłonie Unia zabezpieczała tyły, a Jagiellonia biła głową w mur. Podopieczni trenera Kroczka mogli zamknąć mecz na kilka minut przed końcem, ale sytuację sam na sam Kamila Sabiłło, wybronił, doskonale dysponowany tego dnia bramkarz Jagi. Ostatecznie Skierniewiczanie dowieźli wynik do końca, notując trzecie zwycięstwo w tej kampanii.

Mecz kończył serię sześciu kolejnych spotkań wyjazdowych dla Unii! Podopieczni trenera Dawida Kroczka w tym czasie mogą pochwalić się znakomitym bilansem, trzech zwycięstw, dwóch remisów i porażki (z Legionovią). W tym czasie skierniewiczanie stracili najmniej bramek w lidze, bo zaledwie trzy. Za tydzień, 10 września Unia rozegra pierwsze „domowe” starcie, na Stadionie Orła Nieborów, podejmując Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00! #WszyscyDoNieborowa!

Stadion Miejski w Skierniewicach oficjalnie otwarty!

23 marca w widowiskowym stylu otwarto wyczekiwany od lat Stadion Miejski w Skierniewicach. Wyjątkowa oprawa, …