Home / Aktualności / Oficjalnie! Eryk Woliński zawodnikiem Unii!

Oficjalnie! Eryk Woliński zawodnikiem Unii!

Pierwszy dzień i od razu takie informacje! 24-letni, środkowy obrońca Pelikana Łowicz – Eryk Woliński będzie od nowego sezonu 2024/25 reprezentował barwy skierniewickiej Unii! To pierwszy i jak zapewnia zarząd nie ostatni ruch klubu w tym oknie transferowym.

Pochodzący z Łowicza zawodnik swoją karierę rozpoczynał w Orle Nieborów oraz Pelikanie Łowicz, gdzie występował drużynach juniorskich. Następnie przeniósł się do Korony Wejsce gdzie spędził trzy sezony. W 2021 roku wrócił do Łowicza, przebojem wbijając się do pierwszego składu trzecioligowego Pelikana Łowicz.

Przez trzy sezony Woliński praktycznie nie schodził z boiska, rozgrywając 98 spotkań w trzeciej lidze. W tym czasie spędził na placu gry ponad 8,719 minut, strzelając 10 bramek. To rosły, silny i bardzo doświadczony stoper, jeden z najlepszych w trzeciej lidze, który nie raz szczególnie w derbach regionu dał się we znaki naszym ofensywnym graczom.

Cieszę się z dołączenia do Unii Skierniewice. Bardzo spodobał mi się projekt jaki tu powstaje, nowe obiekty, piękny stadion. Razem sięgniemy po najwyższe cele. Do boju Unia! 

Eryk! Witamy na pokładzie!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …