Home / Grupy młodzieżowe

Grupy młodzieżowe

Akademia Unia Skierniewice

 

razem2

 

Rocznik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

2004/5
Mateusz Kiczuł

19:30 – 21:00
Boisko sztuczne

19:15 – 20:15
Siłownia
(Boisko sztuczne)

16.30-18.00 Boisko sztuczne

2006
Daniel Tryngiel

16.30- 18.00  Boisko sztuczne 16.30-18.00 Boisko sztuczne 19.30-21.00 Boisko sztuczne

2007
Piotr Kocęba

19.30-20.30
Boisko sztuczne
16.30-18.00 Boisko sztuczne

16.30-18.00 Boisko sztuczne

2008 Niebieska
Karol Skrzydło
18.15-19.30
Orlik nr 1
18.15-19.30
Orlik nr 1/
Hala Rawka

18.15-19.30
Orlik nr 1

2008 Żółta
Karol Skrzydło

17.00-18.15
Orlik nr 1
 17.00-18.15
Orlik nr 1/
Hala Rawka

2009 Niebieska
Mateusz Kiczuł

16:50 – 17:50
Hala Mechanik
18:30 – 20:00
Orlik nr 1
16:50 – 17:50
Hala Mechanik

2009 Żółta
Mateusz Kiczuł

 17:50 – 18:50
Hala Mechanik
18:30 – 20:00
Orlik nr 1
17:50 – 18:50
Hala Mechanik
2010 Niebieska
Jarosław Foks
16:50 – 17:50
Hala Mechanik
18:00 – 19:00
Hala Rawka
18:00 – 19:30
Hala OSiR

2010 Żółta
Jarosław Foks
17:50 – 18:50
Hala Mechanik
19:00 – 20:00
Hala Rawka

2011 Niebieska
Marta Tręboszka

19:30 – 20:30
Hala OSiR
17.00-18.15
Hala OSiR
16:50 – 17:50
Hala Mechanik
2011 Żółta
Marta Tręboszka
18:15 – 19:30
Hala OSiR
17:50 – 18:50
Hala Mechanik

2012  Niebieska
Karol Skrzydło

18.30-19.30
Hala OSiR
17:50 – 18:50
Hala Mechanik
17:00 – 18:00
Hala Classic
2012 Żółta
Karol Skrzydło
18.30-19.30
Hala OSiR
16:50 – 17:50
Hala Mechanik

2013
Natalia Frączek
Justyna Tomczyk
17.00-18.00
Hala OSiR
17.00-18.00
Hala OSiR

Bramkarze 2005-2008

16.30-17.45 boisko główne
Bramkarze 2011-2009 16.30-17.45 boisko główne

 

Boisko sztuczne: ul. Pomologiczna 8

Orlik nr 1: ul. Szarych szeregów (koło pływalni miejskiej)

Orlik nr 2 : ul 1-go maja (przy szkole podstawowej nr 2)

Orlik nr 3: ul. Jana Kilińskiego (przy dawnym gimnazjum nr 3)

Hala OSiR: ul. Pomologiczna 8

Hala Mechanik: ul. Pomologiczna 15

Hala Rawka: ul. świętego Maksymiliana Kolbe 30

Hala Classic: ul. Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 12

 

Telefony kontaktowe do trenerów:

2004/ 2005 – Mateusz Kiczuł:  730820605

2006 – Daniel Tryngiel:  661136075

2007 – Piotr Kocęba:   510676349

2008 – Karol Skrzydło:  693818676

2009 – Mateusz Kiczuł:  730820605

2010 – Jarosław Foks:  509513404

2011 – Marta Tręboszka:  607782868, Michalina Walczak:  790386060

2012 – Karol Skrzydło:  693818676

2013 – Justyna Tomczyk: 663558600, Natalia Frączek: 721377007

Trening bramkarski – Piotr Kocęba:   510676349

 

Dyrektor ds. szkolenia dzieci i młodzieży: Adam Cyronek: 666038521

 

Deklaracja członkowska (do pobrania)

 

Składki członkowskie

Nr konta bankowego: 53 1090 2590 0000 0001 2953 9148
W tytule przelewu należy umieścić następującą treść:

składka członkowska za (miesiąc), imię i nazwisko dziecka, rocznik dziecka.