Home / Grupy młodzieżowe

Grupy młodzieżowe

Akademia Unia Skierniewice

 

razem2

 

Rocznik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

2004/5
Mateusz Kiczuł

19:30 – 21:00
Boisko sztuczne

19:15 – 20:15
Siłownia
(Boisko sztuczne)

16.30-18.00 Boisko sztuczne

2006
Daniel Tryngiel

16.30- 18.00  Boisko sztuczne 16.30-18.00 Boisko sztuczne 19.30-21.00 Boisko sztuczne

2007
Piotr Kocęba

19.30-20.30
Boisko sztuczne
16.30-18.00 Boisko sztuczne

16.30-18.00 Boisko sztuczne

2008 Niebieska
Karol Skrzydło
18.15-19.30
Orlik nr 1
18.15-19.30
Orlik nr 1/
Hala Rawka

18.15-19.30
Orlik nr 1

2008 Żółta
Karol Skrzydło

17.00-18.15
Orlik nr 1
 17.00-18.15
Orlik nr 1/
Hala Rawka

2009 Niebieska
Mateusz Kiczuł

16:50 – 17:50
Hala Mechanik
18:30 – 20:00
Orlik nr 1
16:50 – 17:50
Hala Mechanik

2009 Żółta
Mateusz Kiczuł

 17:50 – 18:50
Hala Mechanik
18:30 – 20:00
Orlik nr 1
17:50 – 18:50
Hala Mechanik
2010 Niebieska
Jarosław Foks
16:50 – 17:50
Hala Mechanik
18:00 – 19:00
Hala Rawka
18:00 – 19:30
Hala OSiR

2010 Żółta
Jarosław Foks
17:50 – 18:50
Hala Mechanik
19:00 – 20:00
Hala Rawka

2011 Niebieska
Marta Tręboszka

19:30 – 20:30
Hala OSiR
17.00-18.15
Hala OSiR
16:50 – 17:50
Hala Mechanik
2011 Żółta
Marta Tręboszka
18:15 – 19:30
Hala OSiR
17:50 – 18:50
Hala Mechanik

2012  Niebieska
Karol Skrzydło

18.30-19.30
Hala OSiR
17:50 – 18:50
Hala Mechanik
17:00 – 18:00
Hala Classic
2012 Żółta
Karol Skrzydło
18.30-19.30
Hala OSiR
16:50 – 17:50
Hala Mechanik

2013
Natalia Frączek
Justyna Tomczyk
17.00-18.00
Hala OSiR
17.00-18.00
Hala OSiR

Bramkarze 2005-2008

16.30-17.45 boisko główne
Bramkarze 2011-2009 16.30-17.45 boisko główne

 

Boisko sztuczne: ul. Pomologiczna 8

Orlik nr 1: ul. Szarych szeregów (koło pływalni miejskiej)

Orlik nr 2 : ul 1-go maja (przy szkole podstawowej nr 2)

Orlik nr 3: ul. Jana Kilińskiego (przy dawnym gimnazjum nr 3)

Hala OSiR: ul. Pomologiczna 8

Hala Mechanik: ul. Pomologiczna 15

Hala Rawka: ul. świętego Maksymiliana Kolbe 30

Hala Classic: ul. Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 12

Telefony kontaktowe do trenerów:

UNIA SKIERNIEWICE NON-PROFIT SP Z O.O.
Pomologiczna 8, 96-100 Skierniewice
NIP: 8361870318

Telefony kontaktowe do trenerów:

2008 – Robert Dobczyk 607 117 041

2009/2013 – Mateusz Kiczuł: 730 820 605

2010 – Jarosław Foks: 509 513 404

2011 – Michał Koliński: 501 68 38 38

2012 – Karol Skrzydło: 693 818 676

2014– Mateusz Kiczuł: 730 820 605

2015/2016 – Maciej Wilanowski: 797 369 244

Trening bramkarski – Piotr Kocęba: 510 676 349

Koordynator Akademii : Michał Koliński 501-683-838

 

Koordynator Akademii : Michał Koliński 501-683-838

Deklaracja członkowska (do pobrania)

Aneks do deklaracji (do pobrania)

 

Składki członkowskie

Nr konta bankowego: 06 9297 0005 0010 4056 2000 0003
W tytule przelewu należy umieścić następującą treść:

składka członkowska za (miesiąc), imię i nazwisko dziecka, rocznik dziecka.