Home / Harmonogram treningów

Harmonogram treningów

 

 

Rocznik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

2004/05
Mateusz Kiczuł

19:30 – 21:00
Boisko sztuczne

19:30 – 21:00
Boisko sztuczne

17:00-18.30 Boisko sztuczne

2006/07 Niebieska
Daniel Tryngiel

16.30- 18.00  Boisko sztuczne 17.00-18.30 Boisko sztuczne 18:00 – 19.30 Boisko sztuczne

2006/07
Żółta
Daniel Tryngiel

18.30- 19.30  Boisko sztuczne 16.30-18.00 Boisko sztuczne

16.30-18.00 Boisko sztuczne

2008
Niebieska
Karol Skrzydło
17.00-18.30
Boisko sztuczne
18.30- 20.00
Orlik nr 2

19:00 – 20:00
Orlik nr 3

2008
Żółta
Karol Skrzydło

19:00 – 20:00
Orlik nr 2
17.00-18.30  Orlik nr 2

18:00 – 19:00
Orlik nr 3

2009
Niebieska
Mateusz Kiczuł

18.30- 19.30  Boisko sztuczne 18.00- 19.30  Boisko sztuczne 19:00 – 20:00
Orlik nr 3

2009
Żółta
Mateusz Kiczuł

17:00 – 18:15
Orlik nr 3
19:00 – 20:00
Orlik nr 2
16:00 – 17:00
Boisko sztuczne
2010
Niebieska
Jarosław Foks
18:30 – 20:00
Orlik nr 3
18:30 – 20:00
Orlik nr 3
18:30 – 20:00
Orlik nr 3

2010
Żółta
Jarosław Foks
 18:30 – 19:30
Boisko sztuczne
17:00 – 18:30
Orlik nr 3
17:00 – 18:30
Orlik nr 3

2011
Niebieska
Marta Tręboszka

19:00 – 20:00
Orlik nr 2
18:30 – 20:00
Orlik nr 2
17:00 – 18:30
Orlik nr 2
2011
Żółta
Marta Tręboszka
18:30 – 19:30
Boisko sztuczne
17:00 – 18:30
Orlik nr 2

18:30 – 19:30
Orlik nr 2

2011
Biała
Michalina Walczak
19:00 – 20:00
Orlik nr 3
18:00 – 19:00
Boisko sztuczne

16:30 – 17:30
Boisko sztuczne

2012
Niebieska
Karol Skrzydło

18:00 – 19:00
Orlik nr 2

18:00 – 19:00
Orlik nr 2

17:00 – 18:00
Orlik nr 3
2012
Żółta
Karol Skrzydło
17:00 – 18:00
Orlik nr 2
17:00 – 18:00
Orlik nr 2

16:30 – 17:30
Boisko sztuczne

2012
Biała
Michalina Walczak
19:00 – 20:00
Orlik nr 3
18:00 – 19:00
Boisko sztuczne

16:30 – 17:30
Boisko sztuczne

2013/2014
Niebieska
Justyna Tomczyk
Natalia Frączek
18.00 – 19:00
Orlik nr 3
17.00-18.00
Boisko główne / boisko sztuczne

2013/2014
Żółta
Justyna Tomczyk
Natalia Frączek
17:00 – 18.00
Orlik nr 3
17.00-18.00
Boisko główne / boisko sztuczne

2015
Justyna Tomczyk
Natalia Frączek
Niedziela
14:00 – 15:00
Hala Classic

 

Boisko sztuczne: ul. Pomologiczna 10

Orlik nr 2 : ul 1-go maja (przy Szkole Podstawowej nr 2)

Orlik nr 3: ul. Jana Kilińskiego (przy dawnym Gimnazjum nr 3)

Hala Classic: ul. Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 12

 

 

Telefony kontaktowe do trenerów:

2004/ 2005 – Mateusz Kiczuł:  730820605

2006/2007 – Daniel Tryngiel:  661136075

2008 – Karol Skrzydło:  693818676

2009 – Mateusz Kiczuł:  730820605

2010 – Jarosław Foks:  509513404

2011 – Marta Tręboszka:  607782868, Michalina Walczak:  790386060

2012 – Karol Skrzydło:  693818676

2013 – Justyna Tomczyk: 663558600, Natalia Frączek: 721377007

2014 – Justyna Tomczyk: 663558600, Natalia Frączek: 721377007

2015 – Justyna Tomczyk: 663558600, Natalia Frączek: 721377007

Trening bramkarski – Piotr Kocęba:   510676349