Home / O Klubie

O Klubie

O NAS
Jesteśmy grupą ludzi pragnących by nazwa „Unia” – nierozerwalnie związana z powojennymi losami Skierniewic – była ciągle obecna w naszym mieście. Tradycje i tożsamość klubu są bardzo głęboko wpisane w świadomość mieszkańców miasta i środowiska piłkarskiego w Polsce. W końcu do dziś mówiąc o piłce nożnej w Skierniewicach, pierwsze skojarzenie, jakie nasuwa się na myśl, to Unia. Tego nie można zaprzepaścić.

Dlatego postanowiliśmy kontynuować tradycje „MKS Unia Skierniewice”, wracając do starego motywu herbu i zatrzymując dumne barwy klubu: biało-niebiesko-żółte. Chcemy jednoczyć, nie dzielić. Chcemy by tradycja Unii trwała koleje 75 lat.

Aktualną drużynę seniorów Unii tworzą jej dawni gracze i wychowankowie oraz zawodnicy, którzy ten Klub mają w sercu. Obok zawodników ten Klub tworzą ludzie, którzy są z nim związani emocjonalnie, to dzięki ich ofiarnej pracy i pomocy finansowej jesteśmy teraz tu gdzie jesteśmy i chcemy iść dalej.

Chcemy, by na naszych meczach panowała dobra zabawa i atmosfera, a na trybunach zasiadały całe rodziny. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspomóc naszą inicjatywę.

#wszyscynaunie

prezesi

ZARZĄD UMKS UNIA SKIERNIEWICE

Paweł Trojan – prezes
Tomasz Gręda – wiceprezes
Sebastian Pazurek – wiceprezes
Jacek Krulik – członek zarządu
Marek Nagórski – członek zarządu
Kamil Socha – członek zarządu

Leszek Koźbiał – dyrektor klubu
Paweł Wójcik – kierownik klubu

Składki członkowskie

Nr konta bankowego: 53 1090 2590 0000 0001 2953 9148
W tytule przelewu należy umieścić następującą treść:

składka członkowska za (miesiąc), imię i nazwisko dziecka, rocznik dziecka.