Home / Aktualności / #KarnetNaUnie Rusza sprzedaż karnetów na mecze Unii!

#KarnetNaUnie Rusza sprzedaż karnetów na mecze Unii!

16 kwietnia o godz. 12:00 wystartuje sprzedaż karnetów na mecze Unii Skierniewice. Karnet zagwarantuje wejście na siedem spotkań ligowych i będzie wydawany w formie karty NFC. Co ważne, wejściówkę będzie można odnawiać co sezon.

Drodzy Kibice! Zgodnie z obietnicą informujemy o rozpoczynającej się sprzedaży karnetów na rundę wiosenną III ligi grupy I sezonu 2023/24. Otwarta sprzedaż internetowa wystartuje już we wtorek, 16 kwietnia o godz. 12:00 pod tym linkiem KUP KARNET [TUTAJ]

Ceny karnetów:
– Normalny (100 zł) plus jednorazowy koszt wyrobienia karnetu/ karty kibica (10 zł)
– Ulgowy do 15 roku życia (40 zł) plus jednorazowy koszt wyrobienia karty (10 zł).
– Akademia Unii i Karta Młodego Sportowca za darmo! Jedyny koszt to wyrobienie karty (10 zł)
– Karnet VIP z Cateringiem (1200 zł) – ilość ograniczona

Odbiór karnetów w czwartek – piątek (18-19 kwietnia w godz. 16:00 – 18:00) w klubowej kasie. Karnety będą też do odbioru w dniu meczu z rezerwami Legii Warszawa. Ważne! Przy odbiorze karty prosimy mieć przy sobie 10 zł w gotówce!
 
Jednorazowy zakup umożliwi wejście na siedem domowych spotkań Unii w kwietniu, maju i czerwcu, a zatem do końca rundy wiosennej. Kalendarz zestawił bardzo atrakcyjne spotkania dla kibiców:

20.04 -Legia II Warszawa
26.04
-Pelikan Łowicz
3.05
– Broń Radom
15.05
– Mławianka Mława
18.05
– Świt Nowy Dwór Maz
25.05
– Pilica Białobrzegi
1.06
– Lechia Tomaszów Maz

Główne zalety karnetów to przede wszystkim korzystna cena, stałe miejsce na trybunach, komfortowe wejście bez stania w kolejce i co chyba najważniejsze, niezapomniana atmosfera na Stadionie Miejskim.

Bądź dwunastym zawodnikiem podczas wszystkich domowych spotkań swojej ulubionej drużyny. Wspieraj Unię przy ul. Pomologicznej już dziś! Kup karnet i dodaj drużynie skrzydeł z wysokości trybun!

#ZapełniamyStadion #WszyscyNaUnie

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …