Home / Aktualności / Skrzaty Unii pograły w Łowiczu

Skrzaty Unii pograły w Łowiczu

Skrzaty Unii Skierniewice nie tracą czasu. W minioną sobotę najmłodsza grupa udała się do Łowicza by łapać kolejne doświadczenie i umiejętności. Jak zwykle nie brakowało doskonałej atmosfery, uśmiechniętych buziek i doskonałej piłkarskiej zabawy.

– Takie weekendy lubimy najbardziej – relacjonuje trenerka Marta Tręboszka. W sobotni poranek (04.11) udaliśmy się do Łowicza, by spotkać się z drużyną Soccer Kids i wspólnie pograć w piłkę. To już kolejny weekend kiedy najmłodsi skierniewiccy piłkarze szlifują boiskową formę i nabierają boiskowego ogrania. Tydzień temu adepci zanotowali bardzo udany występ w Bolimowie. Jak spisali się w Łowiczu? – Olbrzymie zaangażowanie, efektowne interwencje bramkarzy, przemyślane akcje oraz dużo celnych zagrań przełożyło się na wiele goli i radości – mówi trenerka Marta Tręboszka. – Wszyscy nasi młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Brawa dla naszych piłkarzy i piłkarki za wzorową postawę oraz dla rodziców za nieoceniony doping!

SKŁAD: Julek Reczulski, Kacper Kulawiak, Zuzia Mikulska, Olaf Kalski, Szymon Waszut, Krystian Matuszewski, Adam Lorenc, Filip Dadura, Miłosz Słomski, Franek, Przemek Kamiński.

 

 

sprawdź również

Wielki sukces rocznika 2010 i ostatnie sprawdziany przed rozgrywkami ligowymi w akademii

W niedzielę odbył się mecz rewanżowy barażów o awans do II ligi wojewódzkiej, w którym …