Home / Aktualności / IV Miejsce Unii 2004 w Sochaczewie! Kiecana królem strzelców!

IV Miejsce Unii 2004 w Sochaczewie! Kiecana królem strzelców!

W niedzielę 26 listopada drużyna Unii Skierniewice w roczniku 2004 wzięła udział w turnieju halowym. Chłopcy udali się do Sochaczewa, by zmierzyć się z takimi zespołami jak: Pelikan Łowicz, AP Sochaczew, Amator Maszewo, Unia Iłów, Orion Cegłów i Wisła Nowy Duninów. Ostatecznie uplasowaliśmy się na IV miejscu. Królem strzelców został zawodnik Unii – Jakub Kiecana.

Do Sochaczewa pojechaliśmy przede wszystkim, by szlifować umiejętności techniczne, które wymusza gra na małej przestrzeni i sprawdzić się z rywalami, z którymi nie mieliśmy okazji jeszcze zagrać – relacjonuje trener Mateusz Kiczuł. Oba cele zostały spełnione, ponieważ chłopcy każdą akcję próbowali budować od własnej bramki. Szczególną uwagę zwracaliśmy na ruch bez piłki. Pierwszą fazę gry, czyli spotkania grupowe przeszliśmy bez porażki, dosyć gładko awansując do półfinałów. Tam mieliśmy okazję sprawdzić się z ekipami, które występują na poziomie rozgrywek wojewódzkich. Chłopcy walczyli bardzo ambitnie, jednak w meczach tych widać było większe doświadczenie i ogranie przeciwników. Ostatecznie dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość rywali i uplasowaliśmy się tuż za turniejowym podium. W turnieju na pozycji bramkarza zadebiutował Kacper Drzewiecki, który mimo błędów kilka razy pomógł drużynie swoimi dobrymi interwencjami. Na słowa uznania zasługuje Kuba Kiecana, który potrafił bardzo skutecznie wykończyć akcje wypracowane przez kolegów. Brawo dla całej drużyny za zaangażowanie i ambitną postawę – ocenił trener Kiczuł.

W turnieju zagrali: Kacper Drzewiecki, Hubert Pietrzyl, Dominik Rogalski, Mateusz Nagórski, Miłosz Gaca, Kuba Kiecana, Jan Heleniak, Gracjan Strzelczyk, Igor Koźbiał.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …