Home / Aktualności / Orzeł Nieborów rywalem w III rundzie Pucharu Polski

Orzeł Nieborów rywalem w III rundzie Pucharu Polski

Na chwilę zapominamy o rozgrywkach ligowych i wracamy do rywalizacji pucharowej. W środę, 12 września skierniewiczanie zagrają na wyjeździe z liderem klasy okręgowej – Orłem Nieborów. Stawką meczu będzie awans do kolejnej fazy pucharu polski.

W siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Skierniewicach rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Los chciał, że skierniewiczanie po pokonaniu Olympicu Słupia (2:0) tym razem trafili na Orła Nieborów – przodującego w ligowej tabeli klasy okręgowej. Rywal wymagający i co najważniejsze skuteczny. W pięciu pierwszych kolejkach nowego sezonu orły zainkasowały komplet oczek (wygrywając kolejno 2:1 z Olimpią Chąśno, 4:1 z Olympic Słupia, 1:0 z Victorią Bielawy, 5:1 z Widokiem Skierniewice i 4:1 z Juvenią Wysokienice) i strzelając w sumie 16 bramek. W poprzednich pucharowych rundach okazali się lepsi od GLKS RZD Żelazna (3:0) oraz Vagatu Domaniewice (4:2).

Murowanym faworytem do awansu będą skierniewiczanie, ale boisko zweryfikuje kto awansuje dalej. Pucharowa rywalizacja w okręgach skierniewickim, piotrkowskim, sieradzkim i łódzkim powinna zostać rozstrzygnięta jeszcze w tym roku. Na szczebel wojewódzki awansują po dwie drużyny z każdego okręgu.

Kibice liczymy na Wasze wsparcie w Nieborowie. Dodajmy drużynie sił przed kolejnym ciężkim meczem. Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę gramy z Sokołem Ostróda przy ul. Pomologicznej. Do zobaczenia na miejscu.

Pary III rundy Pucharu Polski:

Widok Skierniewice – Miedniewiczanka Miedniewice
Jutrzenka Drzewce – Pelikan II Łowicz
Zryw Wygoda – Pelikan Łowicz
Orzeł Nieborów – Unia Skierniewice

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …