Home / Aktualności / Finały Łódzkiej Ligi Jesiennej – Unia 2008 kończy w 1/4

Finały Łódzkiej Ligi Jesiennej – Unia 2008 kończy w 1/4

Piłkarze Unii Skierniewice z rocznika 2008 prowadzeni przez trenera Karola Skrzydło zanotowali udany debiut w Łódzkiej Lidze Jesiennej. Skierniewiczanie dotarli do ćwierćfinału, gdzie przegrali z ŁKS 0:2 ostatecznie zajmując miejsca 5-8 w gronie dwudziestu ekip.

Kolejne dobre informacje z obozu rocznika 2008. Ośmioletni zawodnicy trenera Skrzydło kolejny raz pokazali się z bardzo dobrej strony, tym razem na boiskach w Łodzi, gdzie w miniony weekend rozgrywano finały łódzkiej ligi jesiennej. Skierniewiczanie dzięki bardzo dobrym wynikom w pierwszej fazie, rozpoczęli swoją przygodę od drugiej rundy i zwycięstwa z Feniksem Łódź (6:0). W ćwierćfinale, młodzi unici trafili na silną ekipę ŁKS II. Mimo że mecz był bardzo wyrównany to tym razem musieliśmy uznać wyższość rywala 0:2 i ostatecznie zajmujemy miejsce 5-8 w gronie ponad dwudziestu drużyn. Szkoda tym bardziej, że w ostatnim ligowym meczu z ekipą ŁKS, to my byliśmy górą wygrywając 4:2.

Plany na najbliższe miesiące..

Najbliższe tygodnie będą równie intensywne. Poza treningami drużynę czekają dwa ostatnie mecze rundy jesiennej w lidze orlika (30.10) z Mazovią Rawa Mazowiecka oraz (10.11) z Jutrzenką Drzewce. W listopadzie piłkarze trenera Karola Skrzydło zagrają w eliminacjach Pucharu Marszałka Województwa Łódzkiego w Godzianowie (24.11), a w Skierniewicach zorganizowana zostanie kolejna edycja Turnieju Unia Cup (25.11). Przed świętami Bożego Narodzenia drużyna uda się za to do Warszawy na Turniej Delta Cup. (15.12).

Skład: Janek Cieślak, Oktawian Kowalski, Miłosz Wójcik, Szymon Dyjasiński, Marcel Winciorek, Alex Garbicz, Miłosz Stępniak, Szymon Wyszogrodzki, Karol Lewandowski.
Trener: Karol Skrzydło

WIELKIE BRAWA ZA CAŁY TURNIEJ !!!
JEST MOC GRAMY DALEJ PANOWIE !!!

sprawdź również

Zapraszamy na IV Memoriał Andrzeja Zelenaya

Przed nami kolejna piłkarska impreza. 17 listopada na nowej hali OSiR odbędzie się czwarta edycja …