Home / Aktualności / Finały Łódzkiej Ligi Jesiennej – Unia 2008 kończy w 1/4

Finały Łódzkiej Ligi Jesiennej – Unia 2008 kończy w 1/4

Piłkarze Unii Skierniewice z rocznika 2008 prowadzeni przez trenera Karola Skrzydło zanotowali udany debiut w Łódzkiej Lidze Jesiennej. Skierniewiczanie dotarli do ćwierćfinału, gdzie przegrali z ŁKS 0:2 ostatecznie zajmując miejsca 5-8 w gronie dwudziestu ekip.

Kolejne dobre informacje z obozu rocznika 2008. Ośmioletni zawodnicy trenera Skrzydło kolejny raz pokazali się z bardzo dobrej strony, tym razem na boiskach w Łodzi, gdzie w miniony weekend rozgrywano finały łódzkiej ligi jesiennej. Skierniewiczanie dzięki bardzo dobrym wynikom w pierwszej fazie, rozpoczęli swoją przygodę od drugiej rundy i zwycięstwa z Feniksem Łódź (6:0). W ćwierćfinale, młodzi unici trafili na silną ekipę ŁKS II. Mimo że mecz był bardzo wyrównany to tym razem musieliśmy uznać wyższość rywala 0:2 i ostatecznie zajmujemy miejsce 5-8 w gronie ponad dwudziestu drużyn. Szkoda tym bardziej, że w ostatnim ligowym meczu z ekipą ŁKS, to my byliśmy górą wygrywając 4:2.

Plany na najbliższe miesiące..

Najbliższe tygodnie będą równie intensywne. Poza treningami drużynę czekają dwa ostatnie mecze rundy jesiennej w lidze orlika (30.10) z Mazovią Rawa Mazowiecka oraz (10.11) z Jutrzenką Drzewce. W listopadzie piłkarze trenera Karola Skrzydło zagrają w eliminacjach Pucharu Marszałka Województwa Łódzkiego w Godzianowie (24.11), a w Skierniewicach zorganizowana zostanie kolejna edycja Turnieju Unia Cup (25.11). Przed świętami Bożego Narodzenia drużyna uda się za to do Warszawy na Turniej Delta Cup. (15.12).

Skład: Janek Cieślak, Oktawian Kowalski, Miłosz Wójcik, Szymon Dyjasiński, Marcel Winciorek, Alex Garbicz, Miłosz Stępniak, Szymon Wyszogrodzki, Karol Lewandowski.
Trener: Karol Skrzydło

WIELKIE BRAWA ZA CAŁY TURNIEJ !!!
JEST MOC GRAMY DALEJ PANOWIE !!!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …