Home / Aktualności / W sobotę gramy z Polonią Warszawa! Wszyscy na Unie!

W sobotę gramy z Polonią Warszawa! Wszyscy na Unie!

Przed nami kolejna seria gier trzeciej ligi. Po dwóch z rzędu porażkach, piłkarze trenera Rafała Smalca, będą szukać punktów w starciu z Polonią Warszawa. Liczymy na pełne trybuny i wsparcie naszych zawodników. Pierwszy gwizdek o godz. 16:00 przy P8!

Przed nami prawdziwa piłkarska uczta. W sobotę, 13 kwietnia do Skierniewic przyjedzie legendarna Polonia Warszawa. Ekipa „czarnych koszul” w pierwszy spotkaniu rozgrywanym przy ul. Konwiktorskiej była lepsza o jedną bramkę, wygrywając po wyrównanym meczu (1:0). Teraz czas na rewanż, który miejmy nadzieję przyniesie nam ligowe punkty.

Skierniewiczanie po znakomitym starcie i wygranych z Legionovią na inaugurację (1:0) i Sokołem Aleksandrów Łódzki (3:0), w dwóch ostatnich meczach nie wywalczyli choćby punktu, przegrywając z Bronią Radom (1:3) i Ruchem Wysokie Mazowieckie (0:2). Obecnie ekipa trenera Smalca zajmuje nadal wysokie, piąte miejsce w rozgrywkach i traci do drugiej Legionovii trzy punkty.

Polonia Warszawa jest naszym sąsiadem w ligowej tabeli z dwupunktową stratą. Czarne koszule w trzech rozegranych spotkaniach wywalczyły zaledwie jeden punkt, remisując w delegacji z Victorią Sulejówek (2:2) oraz ulegając Lechii Tomaszów Mazowiecki (0:2) i Ursusowi Warszawa (0:2).

Kibice liczymy, że mimo słabszego okresu drużyny w sobotę wypełnicie trybuny na stadionie miejskim przy ul. Pomologicznej. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia i żywiołowego dopingu w każdym meczu. Zapraszamy! Pierwszy gwizdek o godz. 16:00!

#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …