Home / Aktualności / Kolejny przystanek Łomża!

Kolejny przystanek Łomża!

Po zwycięstwie przed własną publicznością ze Zniczem Biała Piska (1:0) tym razem piłkarze trenera Rafała Smalca powalczą w delegacji z zamykającą ligową tabelę ŁKS-em Łomża. Początek meczu w środę o godz. 17:00!

Runda wiosenna na półmetku. Po dziewięciu spotkaniach tego roku możemy powiedzieć, że drużyna spisuje się bardzo dobrze. W tym czasie zanotowała sześć zwycięstw i tylko trzy porażki i plasuje się obecnie na czwartym miejscu w ligowej tabeli, z minimalną stratą do podium.

Sytuacja jest zgoła inna u naszego najbliższego rywala, który jest już niemal pewny spadku do czwartej ligi. Drużyna prowadzona przez Roberta Speichlera w dziewięciu wiosennych konfrontacjach zdobyła tylko jeden punkt, remisując jedynie z sąsiadem ze strefy spadkowej – Mazurem Ełk (1:1). W pozostałych ośmiu spotkaniach ŁKS zanotował same porażki, strzelając zaledwie trzy bramki! Na ten moment Łomżanie zamykają tabele z siedmioma punktami na koncie.

Jesienią Unia pewnie wygrała przy ul. Pomologicznej 3:0 i dziś mimo braków kilku kluczowych zawodników, powinna pewnie zainkasować trzy punkty! Początek spotkania o godz. 17:00! Trzymajcie kciuki! Tylko Zwycięstwo!

sprawdź również

Szybko, łatwo i przyjemnie! ŁKS Łomża – Unia 0:3

Piłkarze Unii Skierniewice pokonali w delegacji ŁKS Łomża 3:0 i awansowali na trzecie miejsce w …