Home / Aktualności / Zróbmy to RAZEM! Wszyscy do Piotrkowa!

Zróbmy to RAZEM! Wszyscy do Piotrkowa!

Zanim piłkarze udadzą się na zasłużoną przerwę, w środę 26 czerwca rozegrają najważniejszy mecz w tym sezonie FINAŁ FINAŁÓW– Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Przypominamy, że spotkanie odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim, a stawką oprócz pucharu i nagrody finansowej będzie awans do ogólnopolskiego czempionatu.

21 czerwca 2017 roku, skierniewiczanie przegrali w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski z Wartą Sieradz (0:2) i ze smutkiem schodzili z płyty boiska w Aleksandrowie Łódzkim ze srebrnymi krążkami. Po dwóch latach drużyna ponownie melduje się w wielkim finale, by tym razem zwyciężyć i otworzyć sobie drzwi do ogólnopolskich rozgrywek pucharowych. Rywal, doskonale znany, Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Lechia zakończyła rozgrywki tuż nad Unią, wyprzedzając nasz zespół na mecie sezonu i wydzierając trzecie miejsce na ostatniej prostej. W decydującym spotkaniu, lechici pokonali Unię (2:1). Jesienią wyraźnie lepsi byli za to skierniewiczanie, którzy wygrali przed własną publicznością (3:0). Teraz czas na najważniejsze starcie numer trzy.

https://www.facebook.com/uniaskierniewice/videos/1187393198109623/

Darmowy dojazd i bilet na mecz!

Dodajmy, że zarząd klubu we wtorek zamknął listę chętnych, którzy chcą wspólnym autokarem udać się do Piotrkowa i wspierać drużynę. Pamiętajcie, że cały czas możecie dojechać na stadion indywidualnie, a na mecz wejdziecie za darmo. Wystarczy powiedzieć, że kibicujecie Unii Skierniewice.

Zbiórka na mecz w środę (26.06) o godz. 15:30 przy ul. Pomologicznej. WYJAZD godz. 15:45 – PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE! Obowiązkowo zakładamy żółte i niebieskie barwy, a na miejscu głośno i nieustannie dopingujemy nasz zespół. Mile widziane bębny itp. Ma być głośno, ale kulturalnie!

Mamy nadzieję, że kibice licznie zapełnią trybuny w Piotrkowie i pomogą drużynie sięgnąć po upragniony puchar! Historyczny sukces jest na wyciągnięcie ręki. Bez Waszego wsparcia, nie będzie on jednak możliwy!

Spełnijmy razem nasze wspólne marzenie! Puchar musi być nasz! Zróbmy to razem. Wszyscy do Piotrkowa. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30.

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …