Home / Aktualności / Znamy terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020

Znamy terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020

Już 3-4 sierpnia rozpocznie się runda jesienna trzeciej ligi sezonu 2019/2020! Właśnie poznaliśmy terminarz nowego sezonu.

Piłkarze Unii Skierniewice swój drugi sezon w trzeciej lidze, kolejny raz rozpoczną z mocnymi rywalami. Podopieczni Rafała Smalca (3/4.08) najpierw udadzą się na stadion przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie na starcie z Polonią Warszawa. Tydzień później (10-11.08) przed własną publicznością podejmą Ruch Wysokie Mazowieckie. 14 sierpnia zagrają z Ursusem w Warszawie, a (17/18.08) podejmą Sokoła Aleksandrów Łódzki. Sierpień zakończą starcia z rezerwami warszawskiej Legii w Ząbkach (24-25.08) oraz domowy mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (31.08-1.09).
Dodajmy, że derby z Pelikanem Łowicz zostaną rozegrane w Święto Kwiatów Owoców i Warzyw przy ul. Pomologicznej.

Pełna rozpiska spotkań poniżej.

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa – Unia Skierniewice
Ursus Warszawa – Broń Radom
Huragan Morąg – Sokół Ostróda
KS Wasilków – Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska – Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko – Legia II Warszawa
Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia

Unia Skierniewice – Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg – KS Wasilków
Sokół Ostróda – Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko – Huragan Morąg
Broń Radom – Legia II Warszawa
Polonia Warszawa – Ursus Warszawa

Kolejka 3 – 14 sierpnia

Ursus Warszawa – Unia Skierniewice
Legia II Warszawa – Polonia Warszawa
Huragan Morąg – Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki – RKS Radomsko
KS Wasilków – Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 4 – 17-18 sierpnia

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz – Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów
RKS Radomsko – KS Wasilków
Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa – Huragan Morąg
Ursus Warszawa – Legia II Warszawa

Kolejka 5 – 24-25 sierpnia

Legia II Warszawa – Unia Skierniewice
Huragan Morąg – Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa
KS Wasilków – Broń Radom
Olimpia Zambrów – RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska – Concordia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg – Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda – Znicz Biała Piska
RKS Radomsko – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom – Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa – KS Wasilków
Ursus Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa – Huragan Morąg

Kolejka 7 – 7-8 września

Huragan Morąg – Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa
KS Wasilków – Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Broń Radom
Znicz Biała Piska – RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie – Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki – Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz

Kolejka 8 – 14-15 września

Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko – Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom – Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa – Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa – KS Wasilków
Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 9 – 21-22 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Unia Skierniewice
KS Wasilków – Huragan Morąg
Olimpia Zambrów – Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska – Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki – RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz – Concordia Elbląg

Kolejka 10 – 28-29 września

Unia Skierniewice – Concordia Elbląg
Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz
RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom – Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa – Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Huragan Morąg – Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki – KS Wasilków

Kolejka 11 – 5-6 października

KS Wasilków – Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Huragan Morąg
Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom
Pelikan Łowicz – RKS Radomsko
Concordia Elbląg – Sokół Ostróda

Kolejka 12 – 12-13 października

Unia Skierniewice – Sokół Ostróda
RKS Radomsko – Concordia Elbląg
Broń Radom – Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg – Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilków – Olimpia Zambrów

Kolejka 13 – 19-20 października

Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KS Wasilków
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie – Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz – Polonia Warszawa
Concordia Elbląg – Broń Radom
Sokół Ostróda – RKS Radomsko

Kolejka 14 – 26-27 października

Unia Skierniewice – RKS Radomsko
Broń Radom – Sokół Ostróda
Polonia Warszawa – Concordia Elbląg
Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg – Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków – Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 15 – 2-3 listopada

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Morąg
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa
Concordia Elbląg – Ursus Warszawa
Sokół Ostróda – Polonia Warszawa
RKS Radomsko – Broń Radom

Kolejka 16 – 9-10 listopada

Unia Skierniewice – Broń Radom
Polonia Warszawa – RKS Radomsko
Ursus Warszawa – Sokół Ostróda
Legia II Warszawa – Concordia Elbląg
Huragan Morąg – Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków – Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Znicz Biała Piska

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Znicz Biała Piska – Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki – Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Wasilków
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg – Huragan Morąg
Sokół Ostróda – Legia II Warszawa
RKS Radomsko – Ursus Warszawa
Broń Radom – Polonia Warszawa

sprawdź również

Do Skierniewic przyjeżdża Broń Radom

Przed nami 16. kolejka spotkań trzeciej ligi. W sobotę, 9 listopada na stadionie miejskim przy …