Home / Aktualności / OFICJALNIE: Hubert Berłowski zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE: Hubert Berłowski zawodnikiem Unii!

Kolejne wzmocnienie skierniewickiej Unii. Do drużyny oficjalnie dołączył napastnik Hubert Berłowski. 21- latek wcześniej występował w drużynach: Orkana Buczek i GKS-ie Bełchatów.

Hubert pomyślnie przeszedł testy sprawnościowe w klubie. Pokazał się też z bardzo dobrej strony podczas sparingów, kilka razy pokonując bramkarzy rywali. Teraz czas na trafienia w meczach o stawkę. Swoją przygodę z piłką urodzony w 1998 roku piłkarz rozpoczął w juniorach GKS-u Bełchatów. Następnie po kilku latach gry trafił do zespołu rezerw, by w sezonie 2016/2017 zadebiutować w pierwszej drużynie. Bełchatów zawodnik opuścił w kampanii 2018/19 przenosząc się do Orkana Buczek. Teraz czas na kolejny epizod tej opowieści w Skierniewicach.

To trzeci transfer klubu przed zbliżającą się kampanią 2020/21. Przypomnijmy, że wcześniej podpisy na kontraktach złożyli kolejno: Jakub Jasiński (Widzew Łódź) i Damian Makuch (Lech Poznań). Berłowski wypełni lukę po Dawidzie Przezaku, który zamienił Skierniewice na Aleksandrów Łódzki. Na koniec kilka słów od samego zawodnika!

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do klubu ze Skierniewic. Wiem, że jest to bardzo dobry kierunek do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Chłopaki bardzo ciepło mnie przyjęli i pomagają w adaptacji w szatni jak i na treningach. Dobra atmosfera napędza mnie do jeszcze cięższej pracy na rzecz drużyny.

– Moim głównym celem jest oczywiście regularna gra i jako napastnik strzelenie jak najwięcej bramek, bo przecież z tego jestem rozliczany, jednak nie mniej wazna jest drużyna i osiągnięcie z nią zakładanych celów.

– Od pierwszego momentu, gdy poznałem trenera Rafała Smalca, zrozumiałem że ma wyznaczone cele i dąży do nich poprzez treningi i rozmowy mające na celu poprawić grę drużyny, jak i poszczególnych zawodników. Widać już efekty i wierzę że pod jego okiem bardzo się rozwinę.

Hubert życzymy wielu bramek i witamy na pokładzie!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …