Home / Aktualności / Sztab szkoleniowy Unii w komplecie

Sztab szkoleniowy Unii w komplecie

Trener Piotr Kocęba skompletował zespół ludzi, z którym będzie współpracował przy nowym projekcie w trakcie sezonu 2021/2022.  Asystentem zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został Damian Kuligowski, trenerem bramkarzy Marcin Kaliszek, kierownikiem drużyny Jacek Krulik, a fizjoterapeutką Marta Kiepura. 

Najbliższy współpracownik, asystent trenera to były trener Mazovii Rawa Mazowiecka. – Damian jest bardzo nastawiony na piłkę nożną. Swoją pracą i zaangażowaniem będzie z pewnością chciał pokazać, że to miejsce mu się należy. Wiedzą i merytoryką, jak najbardziej pasuje do naszej układanki. Myślę, że będzie takim bardzo cennym uzupełnieniem tego sztabu. Wiem, że będę mógł na niego liczyć w każdej kwestii – ocenił Piotr Kocęba.

Trenerem bramkarzy został Marcin Kaliszek, doświadczony trener i zawodnik Widoku Skierniewice. – Doświadczony człowiek, o bardzo bardzo dużej wiedzy merytorycznej, profesjonalista od umiejętności bramkarskich i przygotowania motorycznego. Z Marcinem w zespole jestem spokojny o naszych bramkarzy – skomentował  trener Kocęba. 

Kierownikiem bez zmian pozostanie Jacek Krulik. W zespole pozostanie fizjoterapeutka Marta Kiepura. – Cieszę się, że zostają z nami Marta Kiepura, najlepsza fizjoterapeutka na świecie i Jacek Krulik najlepszy kierownik na świecie. 

Pierwszy sprawdzian w tym składzie wypadł na plus. W sobotę, skierniewiczanie w swoim pierwszym sparingu pokonali przy ul. Pomologicznej, drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki (2:1). Co ważne, na boisku przebywało wielu nowych i testowanych piłkarzy.  Kolejny sprawdzian w środę, ze Zrywem Wygoda.


Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za nowy sztab trenerski. 

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …