Home / Aktualności / Pierwsze sukcesy piłkarzy Akademii w nowym sezonie!

Pierwsze sukcesy piłkarzy Akademii w nowym sezonie!

Pierwsze punkty rocznika 2010 w II Lidze Wojewódzkiej D1 Młodzik oraz imponujący triumf rocznika 2012 na Turnieju Bielawy Cup – to pierwsze po wakacyjnej przerwie rezultaty młodych zawodników Akademii Unii Skierniewice.

Po wakacyjnej przerwie do gry wrócili młodzi zawodnicy skierniewickiej akademii Unii. Na dobry początek swoje mecze rozegrali zawodnicy z roczników 2010, 2012.

Zmagania ligowe rozpoczęła już drużyna Unii 2010. Podopieczni trenera Jarosława Foksa maja już za sobą pierwsze ligowe pojedynki w II Lidze Wojewódzkiej D1 Młodzik. W pierwszej kolejce skierniewiczanie zremisowali na własnym obiekcie z MULKS Łask (2:2). W ostatni weekend kolejny raz zapunktowali, tym razem w Koluszkach przywożąc cenny punkt wywalczony z miejscowym KKS.

– Zgodnie z końcowym wynikiem możemy stwierdzić że był to wyrównany mecz, jednak w drugiej połowie mogliśmy rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Szanujemy jeden punkt zdobyty na wyjeździe i pomału przygotowujemy się do sobotniego spotkania z Mazovią Rawa Mazowiecka – podsumował szkoleniowiec grupy 2010.

Zmagania turniejowe mają za to za sobą piłkarze z rocznika 2012, którzy 27 sierpnia rywalizowali na Turnieju Bielawy Cup. Skierniewiczanie zaprezentowali się ze znakomitej strony, wygrywając wszystkie pojedynki kolejno z: Victorią Bielawy, Meteorem Reczyce, Astrą Zduny, AS Głowno i Olimpią Chąśno.Co ważne nie zabrakło tez wyróżnień indywidualnych, która powędrowała do najlepszego zawodnika Kacpra Łojszczyka. Warto dodać, że wcześniej bo 25 sierpnia nasz zespół sparował na boisku w pobliskim Nieborowie z Hutnikiem Warszawa, a swoje umiejętności szlifowało jednocześnie 18 unitów.

Gratulacje dzieciaki!

sprawdź również

Wielkie Otwarcie Stadionu Miejskiego w Skierniewicach

Historia dzieje się na naszych oczach. Już w sobotę 23 marca 2024 roku zapraszamy na …