Home / Aktualności / Oficjalnie. Zmiana na stanowisku trenera Unii Skierniewice!

Oficjalnie. Zmiana na stanowisku trenera Unii Skierniewice!

Informujemy, że wraz z końcem czerwca swoją pracę w roli pierwszego trenera skierniewickiej Unii, zakończył Dawid Kroczek. Umowę rozwiązano za porozumieniem stron.

Dawid Kroczek przybył do Skierniewic równo rok temu, 27 czerwca. Kierował pierwszą drużyną przez całą kampanię 2022/2023. W tym czasie w 34 meczach zanotował 15 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek. Szczególnie udana była runda jesienna, kiedy to drużyna znajdowała się w ścisłej czołówce, finiszując jako wicelider tabeli z minimalną stratą do prowadzącej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Piłkarska wiosna była już nieco mniej udana, a Unia ostatecznie uplasowała się na siódmym miejscu.

Zespół bardzo dobrze spisywał się w Pucharze Polski, najpierw pewnie wygrywając w okręgu, a następnie w województwie. W pamiętnym finale skierniewiczanie pokonali po dogrywce Lechię Tomaszów Mazowiecki 1:1 (pd. 2:1) zapewniając sobie udział na szczeblu centralnym w 1/32 Pucharu Polski.

– Zarząd klubu, sztab i piłkarze Unii Skierniewice dziękują Dawidowi Kroczkowi za profesjonalną pracę na rzecz rozwoju Klubu, a w szczególności pierwszej drużyny, której efektem było m. in. zdobycie Wojewódzkiego Pucharu Polski w zakończonym niedawno sezonie. Życzymy powodzenia na dalszych ścieżkach kariery i do zobaczenia na piłkarskim szlaku.

Nazwisko nowego trenera poznamy w najbliższych dniach. To nie jedyne zmiany w pierwszym zespole Unii. O kolejnych będziemy informować w najbliższych dniach za pośrednictwem naszych kanałów.

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …