Home / Aktualności / Mecz kompletny! Lechia Tomaszów – Unia (0:4)

Mecz kompletny! Lechia Tomaszów – Unia (0:4)

Rozpędzeni piłkarze Unii podtrzymali zwycięską serię, rozbijając w Tomaszowie Mazowieckim, wicelidera aż (0:4). Tym samym drużyna prowadzona przez trenera Sochę utrzymała pięciopunktową stratę do GKS-u Bełchatów.

Tak bardzo okazałego zwycięstwa w Tomaszowie Mazowieckim nikt się nie spodziewał, nawet patrząc na ostatnią dyspozycję żółto- niebiesko – białych. Skierniewiczanie są niepokonani od dziewięciu spotkań (sześciu ligowych i trzech pucharowych). W tym czasie zdobyli 32 bramki, stracili zaledwie trzy.

Niedzielny mecz z Lechią miał zweryfikować w jakiej dyspozycji znajduje się drużyna, grając z czołówką. Po pierwszej połowie skierniewiczanie prowadzili po trafieniu Szymona Łapińskiego, choć wynik mógł być dużo wyższy. W drugiej odsłonie „unici” wrzucili wyższy bieg, dokładając trzy trafienia, kolejno: Jakuba Bartosińskiego, Szymona Łapińskiego i Nikity Vasina. Nieoceniona była postawa Kamila Sabiłło, który mimo iż bramki nie zdobył, został uznany za najlepszego zawodnika 16 ligowej kolejki. Wynik mógł być wyższy, ale w doliczonym czasie z jedenastego metra pomylił się Mateusz Stępień.

Wygrana pozwoliła utrzymać pięciopunktową stratę do GKS-u Bełchatów, a także pozwoliła podbudować się mentalnie, przed arcytrudnym pojedynkiem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz odbędzie się już w najbliższą sobotę, 18 listopada o godz. 13:00! Potrzebna jest pełna mobilizacja kibiców! #Wszyscynamecz! Widzimy się w Nieborowie!

Bądźcie z nami! #WszyscyNaUnie!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …