Home / Aktualności / Remis z Łomżą na koniec roku

Remis z Łomżą na koniec roku

Bezbramkowy remis na zakończenie 2023 roku, zafundowali swoim sympatykom piłkarze skierniewickiej Unii, w meczu z ŁKS Łomża. Mimo wyraźnej przewagi, wielu dogodnych okazji i szansy z rzutu karnego, nie udało się zdobyć bramki.

Za nami ostatnia ligowa kolejka rozegrana w 2023 roku. 25 listopada na stadionie w Nieborowie, Unia Skierniewice podejmowała, ostatnią drużynę w tabeli – ŁKS Łomża. Wyraźnym faworytem przed tym spotkaniem była ekipa gospodarzy, co było widoczne od pierwszych minut spotkania.

Przez dziewięćdziesiąt minut skierniewiczanie wykreowali sobie wiele dogodnych okazji bramkowych, ale zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczu, piłka nie chciała wpaść do bramki. Najlepszej okazji z jedenastego metra nie wykorzystał dziesięć minut przed końcem meczu Kamil Sabiłło. Ostatecznie Unia zremisowała z beniaminkiem (0:0).

Patrząc na stan boiska w Nieborowie, mecz w ogóle nie powinien się odbyć. Przed spotkaniem padła propozycja by 18 kolejkę rozegrać na sztucznej murawie w Skierniewicach. Zgodę wyraził Polski Związek Piłki Nożnej. Z takiej propozycji, nie skorzystali jednak przyjezdni i ostatecznie mecz rozegrano na Stadionie Orła, co ewidentnie zepsuło piłkarskie widowisko.

Tym samym podopieczni trenera Kamila Sochy zakończyli 2023 rok na 7 miejscu. Po 18 kolejkach „unici” zgromadzili na swoim koncie 29 punktów. Na ten wynik złożyło się 8 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. Mistrzem „jesieni” została ekipa Pogoni Grodzisk, która obok rezerw warszawskiej Legii zgromadziła dziewięć oczek więcej.

Drużyna trenuje do końca tego tygodnia. Potem przyjdzie czas na przerwę świąteczno-noworoczną. Powrót do treningów planowany jest w pierwszych dniach stycznia.

Niebawem na naszych kanałach pojawi się podsumowanie rundy. Bądźcie z nami!

Panowie dziękujemy za walkę w każdym meczu!

 

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …