Home / Aktualności / Tomasz Tułacz – Stworzono nam warunki na poziomie ekstraklasowym!

Tomasz Tułacz – Stworzono nam warunki na poziomie ekstraklasowym!

Zakończyło się trzydniowe zgrupowanie Puszczy Niepołomice w Skierniewicach. Swojego zadowolenia z pobytu nie krył trener Tomasz Tułacz. Szkoleniowiec pochwalił nasz klub za organizację, bazę szkoleniową ale i postawę na boisku.

Od 16 do 18 stycznia w naszym klubie gościliśmy beniaminka ekstraklasy, Puszczę Niepołomice. W tym czasie goście odbyli trzy jednostki treningowe, w tym sparing z Unią. Mecz zakończył się wynikiem remisowym. – W meczu kontrolnym gospodarze pokazali się z bardzo dobrej strony i zasłużyli na remis. Jestem przekonany, że z taką postawą powalczą o wyższe cele w kolejnych sezonach. Trzymam kciuki za jak najlepszą postawę na wiosnę – powiedział po spotkaniu trener Puszczy Tomasz Tułacz.

Opiekun „Żubrów” pochwalił też klub za samą organizację. Był zaskoczony znakomitymi warunkami do trenowania. – „Jesteśmy zachwyceni całą bazą piłkarską w Skierniewicach. Stworzono nam warunki na poziomie ekstraklasowym. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Na pewno wrócimy tu ponownie, bo miejsce spełnia najwyższe standardy. Polecamy wszystkim z całego serca to miejsce”.

Podsumowanie wizyty w materiale poniżej.

 

 

 

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

 

 

sprawdź również

Majmat gra razem z Unią!

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła kolejna lokalna firma – MAJMAT – specjalizująca …