Home / Aktualności / Unia 2012 trzecia w Województwie Łódzkim!

Unia 2012 trzecia w Województwie Łódzkim!

Kapitalne wieści napływają z Akademii Unii Skierniewice. Zespół 2012 prowadzony przez trenera Karola Skrzydło wywalczył trzecie miejsce w Łódzkiej Atlas Arenie, podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego o Puchar Prezesa MAKiS.

Za nami bardzo udany weekend w wykonaniu młodych adeptów z rocznika 2012. 20 stycznia skierniewiczanie reprezentowali klub i miasto w Łodzi podczas Turnieju o Puchar MAKiS W fazie grupowej nasi zawodnicy rywalizowali z AS Sieradz, Boruta Zgierz i Stalą Niewiadów. Dwa pierwsze spotkania udało się wygrać. W ostatnim meczu skierniewiczanie musieli uznać wyższość Stali, awansując z drugiego miejsca do półfinału. Tam przegrali z późniejszym triumfatorem rozgrywek, Widzewem Łódź (2:4) zajmując trzecie miejsce.

– Do finału zabrakło niewiele, prowadząc 1:0, 2:1, niestety zagraliśmy słabą drugą połowę i to gospodarze awansowali do finału – relacjonuje trener Karol Skrzydło. Drużyna zagrała w składzie: Wiktor Pazurek, Nikodem Pazurek, Franciszek Larczyński, Drabczyński Julian, Szewczyk Bartek, Igor Jędrzejczak, Adam Lesiak, Foryszewski Jakub, Marcin Kosiński.

Faza Grupowa:
UNIA – AS Sieradz (1:0)
UNIA – Boruta Zgierz (1:0)
UNIA – Stal Niewiadów (0:3)

Półfinał
UNIA – Widzew (2:4)

Warto dodać, że tego samego dnia w Skierniewicach druga drużyna z rocznika 2012 pokonała na boisku pod balonem ekipę Tura Jaktorów (7:1). – Był to kolejny mecz kontrolny rozegrany tej zimy przez skierniewiczan. – Za oba wydarzenia naszej Unii 2012 należą się ogromne brawa. Ponownie pokazaliśmy się z dobrej strony, a swoje umiejętności zaprezentowało 24 zawodników naszego zespołu – powiedział trener Unii!

Wielkie brawa!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …