Home / Aktualności / Siedmiolatkowie sparowali w Niedźwiadzie i Radziwiłowie

Siedmiolatkowie sparowali w Niedźwiadzie i Radziwiłowie

Młodzi zawodnicy z rocznika 2010 nie marnują czasu. W miniony weekend po tygodniowej przerwie wrócili do gry. W sobotę podopieczni Jarosława Foksa zagrali podczas turnieju w Niedźwiadzie, a dzień później wyjazdowy sparing z Relaxem Radziwiłów.

14 października dopiero rozpoczynający swoja piłkarską przygodę zawodnicy skierniewickiej Unii z rocznika 2010, sprawdzili swoje umiejętności, biorąc udział w turnieju w Niedźwiadzie. Jak to mają w zwyczaju, skierniewiczanie tradycyjnie pokazali się z bardzo dobrej strony, udowadniając, że praca na treningach powoli przynosi zamierzone efekty. Dzień później, unici pojechali do Radziwiłowa. Tam rozegrali mecz towarzyski z Relaxem. Warto dodać, że dla niedzielny wyjazd dla wielu młodych piłkarzy był boiskowym debiutem. Mimo to wszyscy spisali się bez zarzutu!

– Cały weekend uważam za bardzo udany ponieważ wszystkie dzieci z naszej licznej grupy miały okazję zagrać że swoimi rówieśnikami z innych klubów – podsumował Jarosław Foks. – Nie zwalniamy tempa. W najbliższym czasie kolejna okazja do podszkolenia swoich umiejętności!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …