Home / Aktualności / EL-IN gra razem z nami!

EL-IN gra razem z nami!

Firma El-IN dołącza do grona sponsorów i partnerów naszego klubu! Lider robót energetycznych, kolejowych i budowlanych będzie wspierał nasz zespół przez najbliższe lata. Dziękujemy za wsparcie i witamy w drużynie!

Firma powstała w 1989 roku z inicjatywy prezesa Jana Wacha. Głównym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o. o. jest realizacja inwestycji z zakresu budownictwa energetycznego, kolejowego, infrastrukturalnego. Celem Firmy jest wypracowanie i utrzymanie wiodącej pozycji na rynku krajowym oraz zdobycie ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych.

EL-IN to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług. Inwestycje wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie i materiały spełniające wysokie wymagania klientów.

EL-IN to spółka zdolna zarządzać wielobranżowymi kontraktami, pracująca w każdych warunkach. Potencjał sprzętowy i dobra organizacja realizowanych przedsięwzięć zapewnia, że projekty wykonywane są w ustalonych terminach. Zapraszamy na  www. el-in.pl

– To niezwykle pozytywna informacja dla Unii i środowiska sportowego w ogóle. Cieszy nas niezmiernie, że EL-IN dostrzegł nasz projekt, zaufał nam i dołączył do niego jako partner i sponsor. Unia to wspólny projekt wszystkich mieszkańców naszego miasta. Cieszy, że skierniewickie firmy chcą razem z nami budować ten klub i inwestować w jego rozwój – komentuje zarząd Unii.

Umowę podpisano w czwartek, 18 kwietnia na Stadionie Miejskim. Firmę EL-IN reprezentowali Tomasz Wach i Paweł Kapusta. Unię Skierniewice, Tomasz Gręda i Sebastian Pazurek.

Dziękujemy za wsparcie i witamy w drużynie!
#WszyscyNaUnie

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …