Home / Aktualności / Rocznik 2008 gromi na inaugurację

Rocznik 2008 gromi na inaugurację

Podopieczni trenera Jacka Krulika wciąż mogą poszczycić się mianem niepokonanych. W sobotę, 7 kwietnia efektownie zainaugurowali bowiem rozgrywki ligi okręgowej E2 rozbijając Szkółkę Piłkarską GOKSiR Lipce Reymontowskie 11:3!

To był prawdziwy piłkarski popis młodych zawodników z rocznika 2008. W miniony weekend skierniewiczanie z impetem zainaugurowali rundę wiosenną w lidze okręgowej E2. Na, jak się okazało dobry początek młodzi unici pokonali przed własną publicznością rówieśników z Lipiec Reymontowskich 11:3. – Dobry mecz w naszym wykonaniu na rozpoczęcie rundy – skomentował zaraz po meczu trener Jacek Krulik. – Widać, że chłopaki solidnie przepracowali zimę i będą się liczy w walce o tytuł! Brawo!

Nasz zespół pokazał się ze znakomitej strony. Nie brakowało ciekawych akcji, efektownych bramek i spokoju od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Żółto – Niebiescy dominowali niemal przez całe spotkanie i ostatecznie zaaplikowali rywalom aż 11 bramek. Najwięcej strzelił, najlepszy strzelec zespołu Marcel Winciorek (7 bramek). Dodajmy, że w trwających rozgrywkach ligowych popularny „Marcelinho” trafił do siatki rywali już 75 razy. Pozostałe bramki to zasługa 2x Macieja Winciorka, a także Tobiasza Wójcika i Maksa Rosy.

Przypomnijmy, że skierniewiczanie po dziesięciu rozegranych kolejkach, z dorobkiem 28 oczek zajmują drugie miejsce w tabeli ligi okręgowej E2 tuż za Mazovią Rawa Mazowiecka
(taka sama liczba punktów, lepszy bilans bramkowy). Wydaje się, że to między tymi dwiema ekipami rozegra się walka o mistrzostwo ligi ( w pierwszym meczu w Skierniewicach padł remis 4:4). W najbliższą sobotę, 14 kwietnia czekają nas derby miasta, a rozpędzeni unici postarają się pokonać lokalnego rywala. Prawdopodobnie mecz rozpocznie się o godz. 10:00, jednak czekamy na informację. Poniżej wyniki wszystkich dotychczas rozegranych spotkań!

Sierakowianka Sierakowice – UNIA Skierniewice 1:18
UNIA Skierniewice – Widok Skierniewice 14:3
Pogoń Godzianów – UNIA Skierniewice 1:15
UNIA Skierniewice – Pelikan Łowicz 10:7
Orzeł Nieborów – UNIA Skierniewice 0:11
UNIA Skierniewice – Mazovia Rawa Mazowiecka 4:4
UNIA Skierniewice – Laktoza Łyszkowice 13:2
UNIA Skierniewice – Macovia Maków 12:1
Jutrzenka Drzewce – UNIA Skierniewice 3:7
UNIA Skierniewice – Szkółka Piłkarska GOKSiR 11:3

Wszyscy Na Unie!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …