Home / Aktualności / Niespodzianki nie było! Unia gra dalej w Pucharze Polski!

Niespodzianki nie było! Unia gra dalej w Pucharze Polski!

Piłkarze skierniewickiej Unii pewnie awansowali do fazy wojewódzkiej Pucharu Polski, pokonując w Lipcach Reymontowskich Jutrzenkę Drzewce 3:0.

Od pierwszych minut było widać, kto w tym meczu będzie rozdawał karty. Unici przez większą część spotkania nie schodzili bowiem z połowy Jutrzenki. Dwukrotnie bliski pokonania bramkarza był Marek Dąbrowski, który minimalnie chybił. Ostatecznie skuteczna gra w defensywie, a przede wszystkim bardzo dobra postawa w bramce uchroniły zespół z klasy okręgowej przed utratą bramki i do przerwy mieliśmy wynik 0:0.

Po zmianie stron mur wreszcie pękł. W 55 minucie po dośrodkowaniu Kamila Łojszczyka z najbliższej odległości do siatki trafił Jarosław Szyc. Chwilę później ten sam zawodnik trafił w słupek i kolejne bramki wisiały w powietrzu. Wreszcie w 80 minucie spotkania po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym Unia dopięła swego, a przepiękną bramkę strzelił Tomek Kolus. Wynik na 3:0 ustalił na minutę przed końcem Konrad Niedzielski, który wykończył składną akcję całego zespołu.

Tym samym Unia Skierniewice oficjalnie zakończyła sezon. Teraz naszych piłkarzy czeka roztrenowanie i zasłużony odpoczynek. Na boisko zawodnicy wrócą po nowym roku kiedy rozpocznie się okres przygotowawczy.

Jutrzenka Drzewce – Unia Skierniewice 0:3
(55’ Jarek Szyc, 80’ Tomek Kolus, 90’ Konrad Niedzielski)

#KarnetNaUnie Rusza sprzedaż karnetów na mecze Unii!

16 kwietnia o godz. 12:00 wystartuje sprzedaż karnetów na mecze Unii Skierniewice. Karnet zagwarantuje wejście …